Zapraszamy do Groty Solnej!

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej Groty Solnej, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, kiedy narażeni jesteśmy na infekcje. Warunki klimatyczne panujące w grocie znacznie poprawiają nasze zdrowie, a dodatkowo wspomagają leczenie: schorzeń górnych i dolnych dróg oddechowych, zapalenia zatok, alergii, niedoczynności tarczycy, układu nerwowego, nerwic, bezsenności czy spadku odporności na stres.

Przyjemna temperatura (ok. 20 stopni C), kojące, przyciemnione światła, wygodne leżako-fotele oraz odpowiednio dobrana muzyka relaksacyjna pozwoli Państwu odprężyć się i zapomnieć o stresie dnia codziennego. 🙂

sq2b

PROMOCJA DLA KLIENTÓW! Program Poleceń :)

Drodzy Klienci!
Specjalnie dla Was przygotowaliśmy Super Promocję! 🙂 Ruszamy z programem poleceń! Po dokonaniu rezerwacji macie możliwość udostępnienia specjalnego linku, który pozwala na rezerwację ze specjalną zniżką dla nowych klientów. Jeżeli osoba polecona dokona rezerwacji i przyjdzie do klubu, wy również otrzymacie zniżkę. Zniżka ma wartość 30 zł do wykorzystania na opłacenie rezerwacji.

Zapraszajcie znajomych na korty! 🙂 

pp-fb

Catering dietetyczny BODY CHIEF

Jeśli pogoda w sezonie jesienno-zimowym nie zachęca Was do gotowania lub tym bardziej nie macie ochoty wychodzić po zakupy, to jest na to rozwiązanie. 🙂 Smaczne, zdrowe i zbilansowane posiłki mogą trafić prosto w Wasze ręce. Skorzystajcie z usług cateringu dietetycznego BODY CHIEF! 🙂

Przypominamy, że w dalszym ciągu na hasło: WSC, otrzymujecie Państwo rabat 10% na pierwsze zamówienie. Przy wyborze diety i w udzieleniu wszelkich porad pomoże Wam dietetyk pod numerem telefonu: 601 444 466.

bc

IMG_20171028_130635

 

Najlepszy Program Juniorski tylko we Wrocław Squash Club!

Sport i zbilansowana dieta jest bardzo ważnym elementem życia dzieci i młodzieży. W trosce o naszych Juniorów wraz z cateringiem dietetycznym BODY CHIEF przygotowaliśmy pyszne i zdrowe smoothie na każdych zajęciach Programu Juniorskiego. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież do aktywnego spędzania wolnego czasu na korcie. 🙂

IMG_20171004_175313 IMG_20171004_185530

Kupony Rabatowe Studencki Starter

Studenci!
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jaką przygotował dla was w tym roku Studencki Starter. Wrocław Squash Club oferuje wam zniżkę 5 zł na rezerwację kortu za każdego „lajka”, 1 dowolny napój do rezerwacji oraz wypożyczenie sprzętu gratis! 

Przy zrealizowaniu każdej rezerwacji studenckiej będzie możliwość odbioru w recepcji klubu Studenckie Karty Rabatowe.

Promocja trwa do wyczerpania kuponów 🙂

21753415_1572184749470197_706500350885322792_oPrzechwytywanie

PRZEDŁUŻAMY PROMOCJĘ!

Drodzy Klienci,

Z myślą o was przedłużyliśmy promocje na rezerwacje zrobione z darmowej aplikacji mobilnej m.reservise.com.
PIĄTKI, SOBOTY ORAZ NIEDZIELE WRZEŚNIA TAŃSZE O 10 zł!

Poprzez aplikację błyskawicznie zarezerwujecie termin, mając przy tym możliwość zarządzania swoimi rezerwacja np. przenosząc je na inny dogodny termin lub usuwając zgodnie z regulaminem. Dzięki niej znajdziecie również partnera do gry i zapiszecie się na zajęcia. 

ZAPRASZAMY 🙂 

plakat-Wroclawsquashclub

DARMOWY TYGODNIOWY KURS NAUKI GRY W SQUASHA DLA POCZĄTKUJĄCYCH

W dniach 14.08 – 20.08.2017r. odbędzie się w naszym klubie DARMOWY KURS NAUKI GRY W SQUASHA Z TRENEREM – DLA POCZĄTKUJĄCYCH. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z tym sportem to coś specjalnie dla Ciebie! 🙂

Cykl lekcji z trenerem odbywać się będzie codziennie o godzinie 7:00, 8:00, 9:00, 15:00, 16:00 i 17:00. Każdy chętny może przyjść codziennie na wybraną przez siebie godzinę. Wymagana jest jedynie wcześniejsza rezerwacja miejsca na kursie pod numerem telefonu 71 72 79 240.

Śpieszcie się! Maksymalna ilość miejsc na jednej godzinie kursu to 3 osoby 🙂
UWAGA – ten sport uzależnia 😉

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!

fun07

PROMOCJA! – wszystkie rezerwacje z aplikacji mobilnej 10zł TANIEJ!

Szanowni Klienci,
Mamy dla was EXTRA PROMOCJĘ! Rezerwując kort z aplikacji mobilnej m.reservise.com otrzymujecie od nas każdorazowo rabat -10zł od ceny kortu! Bezpłatna aplikacja dostępna jest na telefony z systemem Android oraz iOS. Promocja trwa do końca sierpnia.

Poprzez aplikację błyskawicznie zarezerwujecie termin, mając przy tym możliwość zarządzania swoimi rezerwacja np. przenosząc je na inny dogodny termin lub usuwając zgodnie z regulaminem. Dzięki niej znajdziecie również partnera do gry i zapiszecie się na zajęcia. 

ZAPRASZAMY 🙂 

plakat-Wroclawsquashclub