Liga Wakacyjna 2017 – VIII kolejka ostatnia – wyniki

Publikujemy wyniki VIII ostatniej kolejki Ligi Wakacyjnej 2017. WYNIKI

Ostatnie mecze decydujące o końcowym wyniku w rankingu okazały się niezwykle wyrównane i szansa na zajęcie miejsca na podium rozstrzygała się do samego końca rozgrywek. 21 meczy do 3 setów, przy obliczaniu wyników w 7 przypadkach liczymy sety i aż w 5 liczymy punkty 🙂 to najlepszy obraz poziomu rywalizacji.

Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom, gratulujemy osiągniętych wyników  i już wkrótce zapraszamy na imprezę z okazji zakończenia rozgrywek Ligi Wakacyjnej 2017.

Liga Wakacyjna 2017 – VII kolejka – wyniki

Publikujemy wyniki VII kolejki Ligi Wakacyjnej 2017. WYNIKI

Końcówka rozgrywek Ligi Wakacyjnej nadal emocjonująca i bardzo wyrównana. Piętnaście meczy do 3 setów, przy obliczaniu wyników w 13 przypadkach liczymy sety i w 2 liczymy punkty :-).

W przyszłym tygodniu ostatnia kolejka meczy i ostatnia szansa aby spróbować sił w rozgrywkach wakacyjnych, złapać nagrody i upominki oraz wziąć udział w zakończeniu ligi.
zapraszamy serdecznie

Liga Wakacyjna 2017 – V kolejka – wyniki

Publikujemy wyniki V kolejki Ligi Wakacyjnej 2017. WYNIKI

Za nami półmetek rozgrywek, rywalizacje do 3 setów nadal w natarciu – w minionej kolejce 20 meczy:-). Poza tym standardowo losujemy dodatkowe upominki, wakacyjna zabawa trwa.

zapraszamy serdecznie

Liga Wakacyjna 2017 – II kolejka – wyniki

Publikujemy wyniki II kolejki Ligi Wakacyjnej 2017. WYNIKI

Należy przyznać iż II kolejka rozgrywek Ligi Wakacyjnej 2017 obfitowała w liczne emocje sportowe a poziom meczy był bardzo wyrównany i zacięty. I tak między innymi obserwowaliśmy 18 spotkań rozgrywanych do 3 setów, w 13 przypadkach o pozycji w tabeli ligowej decydowało liczenie setów i aż w 5 liczenie punktów. Jak więc widać mimo wakacyjnej atmosfery nie brakuje sportowego zacięcia wszystkim graczom.

Dziękujemy Wam za obecność, zapraszamy serdecznie na kolejną kolejkę ligową i trzymamy kciuki za szczęście w losowaniach upominków 🙂

Liga Wakacyjna 2017 – I kolejka – wyniki

Publikujemy wyniki I kolejki Ligi Wakacyjnej 2017. WYNIKI

Należy nadmienić iż zawodnicy grający mecze we wtorek podjęli się ( na własny wniosek 🙂 ) heroicznego czynu w postaci rozegrania meczy w grupie ośmioosobowej. Gratulujemy wytrzymałości i determinacji oraz osiągniętych wyników.

Zapraszamy również serdecznie do zapisów na kolejne rozgrywki.