Zakończenie zimowych półkolonii dla dzieci 2018

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w pracy z dziećmi i młodzieżą, w tym roku również jak w ubiegłych latach, wspólnie z parkiem rozrywki „Bobolandia” oraz ścianką wspinaczkową „Fpinka”, przygotowaliśmy dla Państwa dzieci mnóstwo wspaniałych atrakcji, które umiliły czas spędzony podczas półkolonii. Tym razem gościliśmy aż 80-cioro zadowolonych dzieci. ( potwierdzone opiniami uczestników 🙂 ) Państwa pociechy miały okazję uczestniczyć w wielu ciekawych zajęciach takich jak: nauka sztuki walki „Taekwondo”, nauka akrobatyki powietrznej na szarfach, nauka gry w squasha, nauka wspinaczki na profesjonalnej ścianie wspinaczkowej oraz w wielu innych atrakcjach.  Nie zabrakło również czasu na chwilę relaksu w Grocie Solnej i wyprawę do Hydropolis. 🙂 Po raz kolejny dziękujemy Państwu za zaufanie i zainteresowanie naszą ofertą, a wszystkim uczestnikom Półkolonii za miło spędzony czas. Do zobaczenia! 😉

 

 

 

Zimowe półkolonie dla dzieci 2018

Ferie zimowe już niebawem, a więc warto zastanowić się, gdzie Twoje dziecko spożytkuje ten wolny czas najlepiej. Połączenie sportu z zabawą? Jest to możliwe! Wrocław Squash Club wspólnie z parkiem rozrywki Bobolandia oraz ścianą wspinaczkową Fpinka oferuje dzieciom mnóstwo niezapomnianych i zróżnicowanych atrakcji podczas turnusów odbywających się w trakcie ferii zimowych.

FILM Z PÓŁKOLONII

PLAKAT_2018

INFORMACJE OGÓLNE :

Zajęcia dzieci podzielone będą każdego dnia na trzy główne bloki :

1) nauka gry w squash’a we Wrocław Squash Club oraz zajęcia dodatkowe,

2) nauka wspinaczki na ścianie wspinaczkowej Fpinka oraz zajęcia dodatkowe,

3) rekreacja, zabawy i obiad w parku rozrywki Bobolandia

wszystko prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów i opiekunów.

Oferta skierowana jest do dzieci w wieku od 6 lat. Grupy będą składać się z ok. 12 dzieci.

Zajęcia prowadzone będą od 22 stycznia do 26 stycznia 2018 r..

Turnusy tygodniowe trwają od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 17.00

Każdego dnia dzieci otrzymają drugie śniadanie, smaczny i zdrowy obiad w Bobolandii oraz podwieczorek.

W każdym obiekcie dostępny jest nieodpłatnie internet bezprzewodowy Wi-Fi.

INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE :

1.) Zajęcia we Wrocław Squash Club składać się będą między innymi z :

– nauki gry w squash’a dla juniorów

– zabaw i ćwiczeń ogólnorozwojowych

– nauki gry w tenisa stołowego

– nauki gry w badmintona

– ćwiczeń i zabaw mających na celu poprawę kondycji i wytrzymałości

– gier i zabaw zespołowych oraz indywidualnych

– zabaw i ćwiczeń poprawiających koordynację ruchową oraz sprawność

2.) Zajęcia na ścianie wspinaczkowej Fpinka składać się będą miedzy innymi z :

– nauki wspinaczki na profesjonalnej ścianie wspinaczkowej,

– nauki podstaw asekuracji

– ćwiczeń na moście linowym

– zabaw zjazdowych na tyrolce

– nauki podstawowych węzłów stosowanych podczas wspinaczki

– zabawy oraz nauki chodzenia po slackline

3.) Natomiast w parku rozrywki Bobolandia czeka na Was :

– ponad 3000 m2 do gier i zabaw

– wspaniałe, nie spotykane nigdzie indziej atrakcje oraz restauracja posiadająca w swojej ofercie dania zarówno tradycyjne, jak i to co dzieci lubią najbardziej

– dodatkowo znajdziecie takie atrakcje jak : małpi gaj,  ogródek z zabawkami, wulkan, trampolina pięciopolowa, 10-cio metrowa zjeżdżalnia rolkowa, stoły bilardowe, krokodyl, góra piaskowa, latarnia morska, komputery edukacyjne, cymbergaj i wiele innych.

INNYMI SŁOWY ŚWIETNA ZABAWA GWARANTOWANA.

FILM Z PÓLKOLONII

.

CENNIK :

Opłata za turnus wynosi 489zł

W cenie zapewniamy :

– opiekę instruktorów oraz wychowawców we wszystkich trzech obiektach

– profesjonalny sprzęt do nauki i zabawy

– smaczne i zdrowe posiłki : drugie śniadanie, obiad, podwieczorek

– ciekawie i wesoło spędzony czas

Dla wszystkich uczestników półkolonii mamy dodatkową propozycję – w sobotę po turnusie, DZIECI wraz z RODZICAMI mogą NIEODPŁATNIE skorzystać w ciągu dwóch godzin z jednego z ośrodków w których odbywają się zajęcia ( squash, wspinaczka, plac zabaw ).

.

KONTAKT :

Zapisy przyjmujemy pod adresem klub@squash.wroclaw.pl , nr tel. 71 72 79 240 oraz na recepcji klubu.

II turnus : 22 styczeń – 26 styczeń

Dzieci powinny posiadać strój sportowy oraz obuwie zamienne.

Dodatkowe informacje dostępne są również pod klubowym nr tel. 71 72 79 240 oraz na stronach :

http://www.squash.wroclaw.pl

http://www.fpinka.pl

http://bobolandia.com.pl

Najlepszy Program Juniorski tylko we Wrocław Squash Club!

Sport i zbilansowana dieta jest bardzo ważnym elementem życia dzieci i młodzieży. W trosce o naszych Juniorów wraz z cateringiem dietetycznym BODY CHIEF przygotowaliśmy pyszne i zdrowe smoothie na każdych zajęciach Programu Juniorskiego. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież do aktywnego spędzania wolnego czasu na korcie. 🙂

IMG_20171004_175313 IMG_20171004_185530

8 sezon Programu Juniorskiego

0001

Aktywna forma spędzania czasu wolnego, wspólna zabawa, rozwijanie umiejętności współpracy w zespole,  podnoszenie sprawności fizycznej oraz nauka gry w squasha – to wszystko zapewnimy Państwa dzieciom podczas 8 sezonu Programu Juniorskiego we Wrocław Squash Club!

W obecnym roku szkolnym podobnie jak w poprzednim sezonie chcemy zaproponować zajęcia w następujących terminach tj. w poniedziałki i środy o 17.00 18.00.  Jeśli oczywiście będziecie Państwo zainteresowani innymi terminami prosimy zostawiać informacje na recepcji klubu, postaramy się zrealizować Wasze oczekiwania.

W obecnym sezonie pamiętamy nadal o rodzicach i mamy propozycję również dla dorosłych o której znajdziecie Państwo informacje poniżej.

Ponadto w tym roku mamy dla naszych uczestników dodatkowe atrakcje. Na każdych zajęciach dzieci otrzymają do picia smaczne i zdrowe smoothie od partnera Programu Juniorskiego – Body Chief.

body-chief-smoothie

Oto szczegóły zajęć Programu Juniorskiego :

1) Spotkania dla dzieci prowadzone będą w poniedziałki i środy o 17.00 i 18.00.

Ponadto chcąc uatrakcyjnić czas zajęć tak dla dzieci jak i rodziców będziemy ze swojej strony proponować Państwu dodatkowe terminy spotkań zbieżne z prowadzonymi w naszym klubie turniejami aby zarówno dzieci jak i Państwo mieli okazję zapoznać się ze squashem na troszkę wyższym poziomie, poznać zasady prowadzenia i rozgrywania turniejów oraz obserwować rywalizację zawodników.

2) Dla nowych uczestników po odbyciu zajęć wprowadzających dzieci będę zapisywane do grup wiekowych w przedziałach , 6-8lat, 8-10lat, 10-13lat . Od Państwa decyzji zależy oczywiście czy będziecie zainteresowani zajęciami dla dzieci w określonych grupach wiekowych lub wyborem zajęć indywidualnych.

3) Chcąc zapewnić Państwa dzieciom zarówno możliwość aktywnego spędzania czasu jak i nauki gry w squash’a będziemy podczas zajęć zwracać uwagę na rozwój między innymi ich koordynacji ruchowej, wytrzymałości, sprawności, kondycji ale również dobrą zabawę w gronie rówieśników. Cel ten pozwoli nam osiągnąć profesjonalna kadra trenerska Wrocław Squash Club posiadająca doświadczenie w pracy z dziećmi, tak na korcie jak i w domu. :)

4) Pamiętając o tym, że sport to nie tylko treningi ale i dobra zabawa zaproponujemy Państwa pociechom spotkania i zabawy integracyjne oraz różne turnieje i konkursy. Razem z placem zabaw Bobolandia oraz ścianką wspinaczkową Fpinka przygotowaliśmy oferty umożliwiające korzystanie z  tych wszystkich atrakcji  w jednym miejscu, bez przemieszczania się po mieście.

5) Dla rodziców i opiekunów dzieci uczęszczających na Program Juniorski przygotowaliśmy promocję : Wszyscy jesteśmy Juniorami! Będziecie Państwo mogli wynajmować korty w naszym klubie zgodnie z cennikiem dla młodzieży szkolnej i studentów – w godzinach w których Wasze dzieci biorą udział w zajęciach oraz we wszystkich godzinach w których cennik klubu przewiduje zniżki studenckie i szkolne.

 

Cennik Programu Juniorskiego :

– wypożyczenie rakiety na zajęcia – GRATIS

– wypożyczenie okularów ochronnych na zajęcia – GRATIS

– dla dzieci uczęszczających min. 4 razy w miesiącu na zajęcia korty w sobotę – GRATIS

– pierwsze zajęcia dla wszystkich chętnych – GRATIS

Płatności za zajęcia :

– karnet miesięczny na cztery godzinne treningi 120zł

– dodatkowa godzina zajęć poza karnetem 35zł

– dla osób chcących wykupić dodatkowy godzinny indywidualny trening z trenerem 35zł / godzinę plus opłata za kort zgodnie z cennikiem

 

Startujemy już w środę 13 września. 

Wszelkie informacje dostępne są na naszej stronie www.squash.wroclaw.pl, pod nr tel. 71 72 79 240 oraz na recepcji klubu. Pytania prosimy również kierować pod adresem klub@squash.wroclaw.pl

davIMG_20170217_091529

Zakończenie VIII turnusu letnich półkolonii dla dzieci – 2017

W zeszły piątek zakończyliśmy ostatni już turnus letnich półkolonii dla dzieci organizowany przez Wrocław Squash Club, Park Rozrywki Rodzinnej „Bobolandia” oraz ściankę wspinaczkową „Fpinka”. Dobra zabawa i mnóstwo atrakcji sprawiły, że dzieci nie chciały się z nami rozstawać… Nic straconego – mamy nadzieję, że powrócicie do nas za rok. 🙂

Serdecznie dziękujemy wszystkim małym sportowcom za udział w tegorocznych półkoloniach. 🙂 

Zakończenie VII turnusu letnich półkolonii 2017

Wczoraj dobiegł końca przedostatni już turnus letnich półkolonii dla dzieci, organizowany przez Wrocław Squash Club wspólnie z parkiem rozrywki „Bobolandia” oraz ścianką wspinaczkową „Fpinka”. Jeśli chcesz umilić czas swojemu dziecku i zapobiec nudzie w ostatnich tygodniach wakacji, koniecznie zapisz je na ostatni turnus półkolonii, który odbędzie się w terminie:

21 sierpnia – 25 sierpnia 2017

Uczestnicy poprzednich turnusów świetnie się bawili, co resztą widać na fotografiach. Mnóstwo różnorakich atrakcji i gier sprawia, że dobra zabawa jest gwarantowana. 🙂
Zapraszamy!

Zakończenie VI turnusu letnich półkolonii 2017

Zakończyliśmy dziś kolejny turnus letnich półkolonii dla dzieci organizowanych przez Wrocław Squash Club, wraz z Parkiem Rozrywki „Bobolandia” oraz ścianką wspinaczkową „Fpinka”. Jak zwykle nie zabrakło uśmiechu na ustach naszych podopiecznych, którzy dzielnie zmagali się z mnóstwem atrakcji przygotowanych specjalnie dla nich.
My już czekamy na kolejnych ciekawych wrażeń uczestników, którzy zjawią się u nas niebawem i tym samym zapraszamy do zapisów na turnusy odbywające się w terminach:
7 sierpnia – 11 sierpnia 2017
21 sierpnia – 25 sierpnia 2017

Zakończenie turnusu półkolonii letnich 10.07 – 14.07.2017r.

Wszystko co dobre szybko się kończy…

Za nami koniec III-go turnusu półkolonii letnich 2017. Przez pięć dni dzieciom nie brakowało sportowo-rekreacyjnych atrakcji. Wspólnie z parkiem rozrywki „Bobolandia” oraz ścianką wspinaczkową „Fpinka”, przygotowaliśmy dla dzieci mnóstwo atrakcji, które umiliły czas spędzony podczas półkolonii naszym podopiecznym. Mamy nadzieję, że przekazana wiedza oraz treningi sprawią, że nasi uczestnicy z chęcią powrócą do naszego klubu już niebawem. 🙂

Dziękujemy wszystkim dzieciom za zaangażowanie, bardzo miło jest widzieć uśmiech na waszych twarzach. Do zobaczenia! 🙂

DATY KOLEJNYCH PÓŁKOLONII:

31 lipca – 4 sierpnia 2017

7 sierpnia – 11 sierpnia 2017

21 sierpnia – 25 sierpnia 2017

Wakacyjne półkolonie 2017 dla dzieci!

Wakacje 2017 rozpoczynają się już niebawem, zatem chcielibyśmy zachęcić wszystkich rodziców, którzy cenią sobie sport i aktywny tryb życia swoich dzieci do zapisów na letnie półkolonie. Tradycyjnie już wraz z parkiem rozrywki Bobolandia oraz ścianką wspinaczkową Fpinka – Wrocław Squash Club oferuje Waszym pociechom mnóstwo niezapomnianych i zróżnicowanych atrakcji sportowo-rozrywkowych.

plakat_squash_polkolonie(2017)-page-001

INFORMACJE OGÓLNE :

Zajęcia dzieci podzielone będą każdego dnia na trzy główne bloki :

1) nauka gry w squash’a we Wrocław Squash Club oraz zajęcia dodatkowe,

2) nauka wspinaczki na ścianie wspinaczkowej Fpinka oraz zajęcia dodatkowe,

3) rekreacja, zabawy i obiad w parku rozrywki Bobolandia

wszystko prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów i opiekunów.

Oferta skierowana jest do dzieci w wieku od 6 lat. Grupy będą składać się z max. 15 dzieci.

Zajęcia prowadzone będą od 26 czerwca do 25 sierpnia 2017 r..

Turnusy tygodniowe trwają od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 17.00

Każdego dnia dzieci otrzymają drugie śniadanie, smaczny i zdrowy obiad w Bobolandii oraz deser.

W każdym obiekcie dostępny jest nieodpłatnie internet bezprzewodowy Wi-Fi.

INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE :

1.) Zajęcia we Wrocław Squash Club składać się będą między innymi z :

– nauki gry w squash’a dla juniorów

– zabaw i ćwiczeń ogólnorozwojowych

– nauki gry w tenisa stołowego

– nauki gry w badmintona

– ćwiczeń i zabaw mających na celu poprawę kondycji i wytrzymałości

– gier i zabaw zespołowych oraz indywidualnych

– zabaw i ćwiczeń poprawiających koordynację ruchową oraz sprawność

2.) Zajęcia na ścianie wspinaczkowej Fpinka składać się będą miedzy innymi z :

– nauki wspinaczki na profesjonalnej ścianie wspinaczkowej,

– nauki podstaw asekuracji

– ćwiczeń na moście linowym

– zabaw zjazdowych na tyrolce

– nauki podstawowych węzłów stosowanych podczas wspinaczki

– zabawy oraz nauki chodzenia po slackline

3.) Natomiast w parku rozrywki Bobolandia czeka na Was :

– ponad 3000 m2 do gier i zabaw

– wspaniałe, nie spotykane nigdzie indziej atrakcje oraz restauracja posiadająca w swojej ofercie dania zarówno tradycyjne, jak i to co dzieci lubią najbardziej

– dodatkowo znajdziecie takie atrakcje jak : małpi gaj,  ogródek z zabawkami, wulkan, trampolina pięciopolowa, 10-cio metrowa zjeżdżalnia rolkowa, stoły bilardowe, krokodyl, góra piaskowa, latarnia morska, komputery edukacyjne, cymbergaj i wiele innych.

INNYMI SŁOWY ŚWIETNA ZABAWA GWARANTOWANA.

.

CENNIK :

Opłata za turnus wynosi 499zł

W cenie zapewniamy :

– opiekę instruktorów oraz wychowawców we wszystkich trzech obiektach

– profesjonalny sprzęt do nauki i zabawy

– smaczne i zdrowe posiłki : drugie śniadanie, obiad, deser

– ciekawie i wesoło spędzony czas

Dla wszystkich uczestników półkolonii mamy dodatkową propozycję – w sobotę po turnusie, DZIECI wraz z RODZICAMI mogą NIEODPŁATNIE skorzystać w ciągu dwóch godzin z jednego z ośrodków w których odbywają się zajęcia ( squash, wspinaczka, plac zabaw ).

.

KONTAKT :

Zapisy na konkretne turnusy przyjmujemy pod adresem klub@squash.wroclaw.pl , nr tel. 71 72 79 240 oraz na recepcji klubu.

I turnus : 26 czerwca – 30 czerwca

II turnus : 3 lipca – 7 lipca

III turnus : 10 lipca – 14 lipca

IV turnus : 17 lipca – 21 lipca

V turnus : 24 lipca – 28 lipca

VI turnus : 31 lipca – 4 sierpnia

VII turnus : 7 sierpnia – 11 sierpnia

VIII turnus : 21 sierpnia – 25 sierpnia

Dzieci powinny posiadać strój sportowy oraz obuwie zamienne.

Dodatkowe informacje dostępne są również pod klubowym nr tel. 71 72 79 240 oraz na stronach :

http://www.squash.wroclaw.pl

http://www.fpinka.pl

http://bobolandia.com.pl

Wyniki Turnieju Rodzinnego Halloween

W niedzielę 6 listopada we Wrocław Squash Club odbył się Halloweenowy Turniej Rodzinny. Jedyne co w tym dniu tworzyło atmosferę lekkiej grozy to wystrój klubu 😉 . Od wszystkich obecnych rodzin biło mnóstwo pozytywnej energii, którą spożytkowali podczas rywalizacji na korcie. Rozgrywki odbywały się w pięciu kategoriach – trzech juniorskich, mama oraz tata. Oczywiście jak na turniej rodzinny przystało obecne było również liczne grono kibiców trzymających kciuki za swoje rodziny. Zostaliśmy bardzo miło zaskoczeni kreatywnymi przebraniami rodziny Grzesia Górki, którzy wyróżniali się spośród licznie przybyłych gości. Gratulujemy niezwykłych pomysłów 🙂 . Dziękujemy wszystkim za przybycie oraz zaangażowanie podczas rozgrywanych meczy. Zapraszamy już dziś do uczestnictwa w kolejnym wydarzeniu, które odbędzie się u Nas w klubie! Więcej informacji na facebooku lub na stronie internetowej Wrocław Squash Club.

Po podliczeniu punktów, wyłonieni zostali zwycięzcy. Oto wyniki:

RODZINA:

1. Natalka, Agnieszka, Michał Mierzejewscy

2. Julka, Kacper, Andrzej Borkowscy

3. Lenka, Joanna, Marcin Graboń

.

TATA:
1. Andrzej Borkowski

2. Grzegorz Górka

3. Michał Mierzejewski

4. Marcin Graboń

5. Janusz Pietrzak

MAMA:

1. Agnieszka Mierzejewska

2. Joann Graboń

JUNIORZY MŁODSI:

1. Kacper Borkowski

JUNIORZY ŚREDNI:

1. Natalka Mierzejewska

2. Lena Graboń

3. Julka Borkowska

4. Maja Pietrzak

5. Tosia Górka

JUNIORZY STARSI:

1. Grześ Karliński

2. Maja Pasowicz

3. Seweryn Savytskyy

4. Ala Górka

14961522_1317137468317240_1211864744_n14997080_1317137358317251_400810615_n 14997159_1317136988317288_150791855_n