Liga Damska – II tura 27.11.2011 – wyniki

Druga tura rozgrywek Ligi Damskiej za nami. Kolejne rozgrywki już w niedzielę 4 grudnia, zapraszamy serdecznie i prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres liga_damska@squash.wroclaw.pl do piątku 2 grudnia do godziny 24.00. Zestawienie grup ligowych dostępne będzie w sobotę 3 grudnia. Poniżej prezentujemy tabele z wynikami rozgrywek II tury.

Wyniki II tura, 27.11.2011

Wyniki Turnieju Klubowego kat. B – 26.11.2011

Dziękujemy serdecznie wszystkim zawodnikom i naszym gościom za udział w turnieju, gratulujemy wygranym. Poniżej przedstawiamy listę z wynikami :

1. Marek Wojnarski

2. Michał Świąder

3. Adam Ciempka

4. Wojciech Tronina

5. Magda Kamińska

6. Tomasz Migoń

7. Marek Rybczyński

8. Rafał Tomkowicz

9. Tomasz Kabarowki

10. Damian Hanaj

11. Radosław Skubis

12. Tomasz Teleńczuk

13. Jacek Bobra

14. Mateusz Grzegorzek

15. Klaudyna Zarówna

16. Paweł Stankiewicz

oraz drabinki turniejowe :

26. listopada 2011 (1-16)

turniej1turniej2turniej3turniej4turniej5turniej6

Liga Damska – II tura 27.11.2011

Witamy Szanowne Panie.  Poniżej prezentujemy zestawienie grup ligowych na niedzielę 27.11.2011 :

GODZINA 17.00

Grupa 3

  1. Patrycja Cieśla

  2. Barbara Krypczyk

  3. Ewa Tompalska

  4. Marta Moroń

  5. Gizela Żądło

  6. Kamila Zyla

Grupa 4

  1. Paulina Szczepańska

  2. Agnieszka Drobik

  3. Małgorzata Szal

  4. Marta Cylkowska

  5. Karolina Krawczyk

  6. Anna Banaś

  7. Barbara Migdał-Bobrowska

GODZINA 20.00

Grupa 1

  1. Anna Widuch

  2. Zuzanna Śliwowska

  3. Olga Wysłocka

  4. Magda Dobek

  5. Jagoda Zarówny

  6. Edyta Abramska

Grupa 2

  1. Marianna Zbyryt

  2. Marta Szałacińska

  3. Dorota Bronowicka

  4. Natalia Kulesza

  5. Anna Knap

  6. Aleksandra Moser

Turniej kat. B – 26.11.2011

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w Turnieju kat. B rozgrywanym we Wrocław Squash Club dnia 26 listopada 2011r. ( sobota ) od godziny 9.00.

Wrocław Squash Club Turniej  kat. B,

w którym do wygrania będą nagrody rzeczowe oraz finansowe o łącznej wartości 700zł.

Szczegóły organizacyjne:

Pakiet startowy – 80zł :

  • uczestnictwo w turnieju PFS kat B;
  • opłata 10zł na rzecz PFS;
  • napoje izotoniczne, przekąski, owoce;
  • obiad w restauracji Bobolandia.

Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są do czwartku 24 listopada do godziny 24.00 na adres klub@squash.wroclaw.pl.
Zgłoszenie powinno zawierać:

– imię i nazwisko, miasto
– nr licencji PFS
– telefon kontaktowy
– potwierdzenie wniesienia opłaty startowej.

Wpłat należy dokonywać przelewem na rachunek:

ING BŚ, 72 1050 1504 1000 0090 6792 7765


Losowanie drabinki odbędzie się w piątek 25 listopada w klubie. Następnie wraz z harmonogramem meczy zostanie opublikowane na stronie klubu.

Poniżej prezentujemy listę zgłoszeń na turniej :

1. Tomasz Migoń

2. Marek Elsner

3. Tomasz Kabarowski

4. Klaudyna Zarówna

5. Wojciech Tronina

6. Rafał Tomkowicz

7. Paweł Stankiewicz

8. Damian Hanaj

9. Marek Rybczyński

10. Mateusz Grzegorzek

11. Adam Ciempka

12. Magda Kamińska

13. Tomasz Teleńczuk

14. Michał Świąder

15. Marek Wojnarski

16. Jacek Bobra

Lista startowa :

1 Marek Wojnarski
2 Jacek Bobra


3 Magda Kamińska
4 Tomasz Kabarowski


5 Marek Rybczyński
6 Klaudyna Zarówna


7 Adam Ciempka
8 Tomasz Teleńczuk


9 Marek Elsner
10 Rafał Tomkowicz


11 Wojciech Tronina
12 Paweł Stankiewicz


13 Damian Hanaj
14 Tomasz Migoń


15 Mateusz Grzegorzek
16 Michał Świąder



Lista rezerwowa :
1 Radosław Skubis
2 Maciej Stochmal

Listy startowe turnieju A

Turniej OPEN:

L.P. Imię Nazwisko Klub Miasto Numer Licencji Miejsce PFS Wpisowe








1 Wojtek Nowisz Kahuna Warszawa 483 1 +
2 Marcin Karwowski
Warszawa 810 2 +
3 Maciek Maciantowicz
Kraków 431 3 +
4 Marcin Kozik Squashmania Zabrze 313 4 +
5 Kamil Dominiak
Warszawa 75 6 +
6 Łukasz Stachowski Squash Park Poznań 13105 7 +
7 Przemek Atras Racquet Squash Club Kraków 13631 8 +
8 Wacław Staszkiewicz
Bielsko-Biała 1713 13 +
9 Szymon Wolek
Tychy 2409 15 +
10 Nadav Tannen
Szczecin 21709 18 +
11 Piotr Samborski Squash Park Poznań 550 19 +
12 Jakub Jaworski
Zakroczym 8957 20 +
13 Marek Szymanowski Niku Squash Poznań 2562 24 +
14 Krzysiek Pietras
Kraków 8532 27 +
15 Tiger Sowa
Zielona Góra 2160 33 +
16 Marek Jankowski

5691 34 +
17 Damian Maliński MySquash Poznań 448 35 +
18 Grzegorz Sławiński
Kraków 2958 36 +
19 Sławek Połeć
Kraków 1239 39 +
20 Artur Smoleń
Gliwice 8762 42 +
21 Mark Bellinger
Tarnowskie Góry 21196 43 +
22 Grzegorz Kaleta Squash4you Pińczów 11486 44 +
23 Grzegorz Gigoń
Gliwice 8638 45 +
24 Jakub Krysicki
Zgierz 5030 46 +
25 Marek Wojnarski

5722 47 +
26 Adam Michańków
Poznań 3695 48 +
27 Tomek Bosakowski
Gliwice 3169 49 +
28 Mirek Łobos Squashmania Gliwice 8816 52 +
29 Marcin Stępnik
Zabrze 1363 65 +
30 Piotr Pach Silesiaclub Bytom 8495 67 +
31 Michał Świąder
Wrocław 18477 71 +
32 Sebastian Woda
Kraków 2473 77 +
33 Michał Kotra
Rzeszów 7095 78 +
34 Wojciech Karwowski
Warszawa 3488 88 REZYGNACJA
35 Marcin Grabowski
Wrocław 18649 91 +
36 Jarosław Oleksy
Poznań 16978 98 +
37 Maciej Breguła

8609 109 +
38 Tomek Banasiak
Warszawa 17 110 +
39 Cezary Kusy lekcjeSquasha.pl Szczecin 1268 115 +
40 Adam Ciempka Wrocław Squash Club Opole 10583 117 +
41 Tomasz Krysicki
Zgierz 5018 137 +
42 Dariusz Filipowski MySquash Śrem 21245 139 +
43 Jacek Szubert

632 143 +
44 Wojciech Makara
Kraków 2444 144 +
45 Stefan Brzeziński
Kraków 16518 148 +
46 Marek Matukiewicz MySquash Zielona Góra 20080 154 +
47 Ryszard Piasecki
Poznań 20074 156 +
48 Wojciech Tronina
Wrocław 15874 159 +
49 Michał Szostek
Łuków 14793 167 +
50 Robert Kosiński
Szczawno-Zdrój 16398 168 +
51 Tomasz Pyrsz
Katowice 21149 192 +
52 Łukasz Juzwa
Gliwice 10241 199 +
53 Maciej Śmiałek
Poznań 21050 215 +
54 Tomek Fajfer
Warszawa 21120 217
55 Tomek Czekaj
Kraków 14971 235 +
56 Filip Morawski
Puszczykowo 21389 241 +
57 Przemysław Pastuszka

12751 258 +
58 Paweł Winiarczyk
Kraków 21195 263 +
59 Maciek Wyciślak
Gliwice 21230 279 +
60 Bartek Wróbel
Szczawno-Zdrój 16406 290 +
61 Damian Hanaj
Wrocław 21105 306 +
62 Tomasz Migoń
Wrocław 21084 320 +
63 Tomasz Wawszczyk
Wrocław 709 376 +
64 Tomasz Teleńczuk

21193 399 +
65 Marcin Zieliński Opole Squash Club Opole 14020 468 +
66 Krzysztof Szmak

12768 514 +
67 Tomasz Kabarowski
Wrocław 15124 567 +
68 Dariusz Matuła
Wrocław 15130 1096









Lista Rezerwowa ( z kolejnością zgłoszeń ) :



1 Peter Surray Scorpio Squash Club Częstochowa 21160 197
2 Michał Przytuła
Poznań 18260 30 +
3 Jakub Zjawin Squash Up Zielona Góra 945 25 +

Turniej Kobiet:

1 Dominika Witkowska Squash City Warszawa 750 1 +
2 Anna Jurkun Kahuna Warszawa 1469 2 +
3 Zuzanna Sobierajewicz
Poznań 7422 4 +
4 Ewa Buczkowska
Poznań 7340 5 +
5 Justyna Płachta
Kraków 21023 6 +
6 Natalia Ryfa MySquash Poznań 17232 7 +
7 Kasia Teinert
Poznań 7333 8 +
8 Magdalena Ryczko
Bielsko-Biała 2250 9 +
9 Aleksandra Wajman
Kraków 1794 10 +
10 Agnieszka Gołębiowska Squashmania Zabrze 9613 11 +
11 Magda Kamińska Wrocław Squash Club Wrocław 5716 12 +
12 Małgrzata Cerlich
Kraków 18572 13 +
13 Klaudia Borek
Nawojowa 7103 21 +
14 Gosia Buksa
Tychy 10809 22 +
15 Karolina Adamczak
Poznań 17226 25 +
16 Kasia Woziwodzka
Warszawa 4440 29 +
17 Natalia Wolska
Kraków 21596 32 +
18 Sylwia Łukasik
Nawojowa 46 33 +
19 Kinga Szymaniak
Poznań 21287 42 +
20 Anna Rabiniak
Wałbrzych 21485 43 +
21 Magdalena Poliwoda
Kraków 21589 44 +
22 Magdalena Nowak
Kraków 14280 49 +
23 Anna Żabska
Wałbrzych 21477 60 +
24 Magdalena Brodka
Kraków 6430 100 +
25 Aneta Wachowska

20045 140 +
26 Aleksandra Scheibe
Poznań 21912 161 +
27 Klaudyna Zarówna Opole Squash Club Głubczyce 16694 +

Turnieje Juniorskie:

U19:

1 Michał Kotra
Rzeszów 7095 4 +
2 Michał Szymczak
Wałbrzych 19788 9 +

U17:

1 Adam Pełczyński MySquash Poznań 17433 1
2 Michał Jachimowicz
Kraków 21115 5
3 Filip Mazurkiewicz
Kraków 21142 10 +
4 Kamil Solarewicz

21807 26 +
5 Marcin Kniszner

22053

U15:

1 Bartosz Handschuh

21052 2
2 Oskar Borkowski

21339 5 +
3 Adrianna Gacka
Poznań 21130 6
4 Majka Dudzińska
Poznań 21299 9
5 Mikołaj Kurzawski
Poznań 21296 17
6 Mateusz Żerko
Poznań 21657 26
7 Tymoteusz Wysocki
Szczecin 21209 +
8 Damian Roll
Bielsko-Biała 22052 +

U13:

1 Franciszek Połencki MySquash Poznań 17574 3 +
2 Maciej Forreiter
Skórzewo 21165 8
3 Bartosz Stein
Poznań 21836 19 +
4 Oskar Foltanowicz

21806 20 +
5 Sara Tronina
Wrocław 21851

U11:

1 Filip Woziwodzki
Warszawa 15609 1 +
2 Kuba Woziwodzki
Warszawa 16524 2 +
3 Tytus Felbór
Poznań 21237 3 +
4 Marcel Teschner MySquash Poznań 21055 4
5 Natalia Czekaj
Kraków 21113 5 +
6 Patryk Zakrzewski
Poznań 21295 7 +
7 Kuba Śmigórski
Poznań 21767 8 +
8 Martyna Bajan
Kraków 21222 15 +
9 Jakub Pytlowany
Kraków 21567 19 +
10 Aleksander Kozik Squashmania Zabrze 21540 20 +
11 Jakub Sobociński
Wrocław +
12 Pola Tronina
Wrocław 21852

Rezygnacje:

1.Dorota Grzechowiak – Damski

2. Łukasz Grzechowiak – Open

3. Wojciech Karwowski – Open

4. Gaspar Rybaczewski – U15

( aktualizacja listy startowej Open, Damskiej : 06.12.2011; 24:00 )

( aktualizacja wpłaty wpisowej : 07.12.2011; 16:00 )

( aktualizacja listy rezerwowej Open : 07.12.2011; 16:00 )

————————————————————————————-

( aktualizacja listy startowej Junior : 09.12.2011; 12:00 )

( aktualizacja wpłaty wpisowej : 09.12.2011; 12:00 )

1 Wojtek Nowisz Kahuna Warszawa 483 1 P
2 Maciek Maciantowicz
Kraków 431 3 P
3 Marcin Kozik Squashmania Zabrze 313 4 R
4 Łukasz Stachowski Squash Park Poznań 13105 7 P
5 Przemek Atras Racquet Squash Club Kraków 13631 8 P
6 Wacław Staszkiewicz
Bielsko-Biała 1713 13 P
7 Szymon Wolek
Tychy 2409 15 R
8 Piotr Samborski Squash Park Poznań 550 19 P
9 Jakub Jaworski
Zakroczym 8957 20 P
10 Krzysiek Pietras
Kraków 8532 26 P
11 Marek Szymanowski Niku Squash Poznań 2562 27 P
12 Tiger Sowa
Zielona Góra 2160 30 P
13 Marek Jankowski

5691 32
14 Damian Maliński MySquash Poznań 448 33
15 Grzegorz Sławiński
Kraków 2958 38 R rozm M.
16 Sławek Połeć
Kraków 1239 39
17 Mark Bellinger
Tarnowskie Góry 21196 41 R
18 Grzegorz Kaleta Squash4you Pińczów 11486 42 R
19 Grzegorz Gigoń
Gliwice 8638 43
20 Artur Smoleń
Gliwice 8762 45 R
21 Marek Wojnarski

5722 46 P
22 Tomek Bosakowski
Gliwice 3169 47 R
23 Mirek Łobos
Gliwice 8816 53
24 Michał Świąder
Wrocław 18477 73 P
25 Sebastian Woda
Kraków 2473 75 P
26 Marcin Grabowski
Wrocław 18649 92 R rozm L.
27 Adam Ciempka Wrocław Squash Club Opole 10583 112 R
28 Cezary Kusy

1268 116 R
29 Dariusz Filipowski MySquash Śrem 21245 135 R rozm L.
30 Stefan Brzeziński
Kraków 16518 143 R
31 Marek Matukiewicz MySquash Zielona Góra 20080 148 R
32 Ryszard Piasecki
Poznań 20074 153 R
33 Michał Szostek
Łuków 14793 161 P
34 Robert Kosiński
Szczawno-Zdrój 16398 168 R
35 Wojciech Tronina
Wrocław 15874 183
36 Tomasz Pyrsz
Katowice 21149 189 R
37 Łukasz Juzwa
Gliwice 10241 210 R
38 Maciej Śmiałek
Poznań 21050 212 R
39 Tomek Czekaj
Kraków 14971 228 P
40 Filip Morawski
Puszczykowo 21389 235 R
41 Bartek Wróbel
Szczawno-Zdrój 16406 248 R
42 Paweł Winiarczyk
Kraków 21195 260 R
43 Maciek Wyciślak
Gliwice 21230 289 R
44 Tomasz Migoń
Wrocław 21084 315 P
45 Tomasz Kabarowski
Wrocław 15124 561

INFORMACJE DLA ZAWODNIKÓW

WROCŁAW SQUASH CLUB

TURNIEJ KAT. A, 10-11 grudnia 2011 roku


Zgłoszenia prosimy kierować na adres klubu, jedynie drogą mailową: klub@squash.wroclaw.pl.

Prosimy o przesłanie następujących informacji:

Imię, Nazwisko oraz Miasto

Nr licencji PFS

Telefon kontaktowy

Wybierany pakiet (podstawowy lub rozszerzony).

Tutaj znajdują się aktualne LISTY STARTOWE.



Pakiet podstawowy (udział w turnieju, obiad na każdy dzień turnieju, napój Gatorade na każdy dzień turnieju, woda niegazowana na każdy dzień turnieju):

  • turniej Open – 77 zł (w tym 10zł na rzecz PFS)

  • turniej Kobiet – 66 zł (w tym 10zł na rzecz PFS)

  • turniej Juniorów – 33 zł

Pakiet rozszerzony (pakiet podstawowy oraz koszulka turniejowa marki Karakal):

  • turniej Open – 111 zł (w tym 10zł na rzecz PFS)

  • turniej Kobiet – 99 zł (w tym 10zł na rzecz PFS)

Turniej Open oraz Kobiet rozgrywany będzie w dniach 10 i 11 grudnia. Wszystkie turnieje juniorskie (minimalna ilość zgłoszonych zawodników w poszczególnych kategoriach zgodnie z RRI PFS) zostaną rozegrane w dniu 11 grudnia.

Ogranizator wraz z Partnerami turnieju przekaże na nagrody finansowe i rzeczowe (wszystkie kategorie turniejowe):

  • 2000 zł na nagrody finansowe;

  • puchary i dyplomy okolicznościowe;

  • nagrody rzeczowe o łącznej wartości ponad 5000zł.

Partnerami medialnymi turnieju są:

Dla osób poszukujących noclegu przygotowaliśmy specjalną ofertę wraz z Quality System Hotels – (hotel jest zlokalizowany 500m od klubu). Osoby zainteresowane noclegiem prosimy o kontakt z recepcją klubu – klub@squash.wroclaw.pl.


HARMONOGRAM ZGŁOSZEŃ:

Ostateczny termin zgłoszeń do turnieju OPEN oraz KOBIET upływa we wtorek 6 grudnia o godzinie 24:00. Zgłoszenia nieopłacone automatycznie zostaną przesunięte na listy rezerwowe. Losowanie odbędzie się w klubie o godzinie 18.00 w środę 7 grudnia. Publikacja drabinek turniejowych jest zaplanowana na środę 7 grudnia.

Zgłoszenia do turniejów juniorskich upływają w piątek 9 grudnia do godziny 12.00. Publikacja list startowych jest zaplanowana tego samego dnia na godzinę 20.00.

Wpłaty należy dokonywać na poniższy rachunek bankowy:

ING Bank Śląski – 72 1050 1504 1000 0090 6792 7765

Lejdis Najt – wyniki rozgrywek czyli Liga Damska

Na początku pragniemy gorąco podziękować wszystkim Paniom za liczną obecność. W ten niedzielny wieczór byliśmy dzięki temu bez wątpienia najpiękniejszym miejscem we Wrocławiu :-).

W rozgrywkach wzięło udział 36 Pań grając mecze w 6 grupach. Pomimo tego iż obecność podczas rozgrywek odnotowały Panie dla których nie są obce arkana gry w squash’a jak i Panie rozpoczynające przygodę z tym sportem wszystkie mecze cechowało zaangażowanie i determinacja zawodników. Co jednak najistotniejsze wszyscy pamiętali iż mimo rozgrywania meczy na punkty najważniejsza jest dobra zabawa i miłe towarzystwo.

Poniżej prezentujemy krótką relację fotograficzną z przebiegu imprezy

ln1ln2ln3ln4ln5ln6ln7ln8ln9ln10ln12ln13ln14ln15ln16

oraz tabele z wynikami meczów.

A teraz kilka informacji organizacyjnych dotyczących przebiegu rozgrywek Ligi Damskiej w sezonie 2011/2012:

1. W tabelach wyników osoby zaznaczone kolorem zielonym awansują do wyższej grupy, zaznaczone kolorem białym pozostają w swojej grupie natomiast zaznaczone kolorem czerwonym spadają do niższej grupy.  Oznaczenie 2:0 i 10,4 oznacza iż dany zawodnik wygrał dwa sety w pierwszym tracąc 10 punktów a w drugim 4 punkty; 1:1 i -3,7 oznacza iż dany zawodnik przegrał pierwszego seta zdobywając 3 punkty oraz wygrał drugiego seta tracąc 7 punktów.

2. Rozgrywki Ligi Damskiej prowadzone będą do końca czerwca 2012r. , dwa razy w miesiącu, w niedzielne popołudnia/wieczory. Na zakończenie sezonu ligowego zapraszamy serdecznie na rozdanie nagród dla zwyciężczyń i uczestniczek oraz imprezę plenerową.

3. Terminy rozgrywek w roku 2011 to niedziele :

– 27 listopada od godziny 17.00 grupy I, II, III; od godziny 20.00 grupy IV, V, VI

– 4 grudnia od godziny 17.00 grupy I, II, III; od godziny 20.00 grupy IV, V, VI

– 18 grudnia od godziny 17.00 grupy I, II, III; od godziny 20.00 grupy IV, V, VI

aby wziąć udział w rozgrywkach ligowych prosimy uprzejmie o dokonywanie zgłoszeń ( z podaniem imienia, nazwiska i numeru telefonu ) na adres e-mail : liga_damska@squash.wroclaw.pl każdorazowo do piątku ( do godziny 24.00 ) poprzedzającego niedzielę rozgrywkową. Na podstawie zgłoszeń, w sobotę przed rozgrywkami zostanie opublikowana lista ( http://squash.wroclaw.pl/turnieje/?cat=9 ) z rozstawieniem zawodniczek w grupach.

4. Niestety nie jesteśmy w stanie prowadzić rozgrywek ligowych nieodpłatnie 🙁 i dlatego będziemy uprzejmie prosić o dokonanie rozliczenia w wysokości 30zł za spotkanie ligowe dla Pań które nie posiadają kart Benefit Multisport lub Fitprofit natomiast dla posiadaczy kart odpłatność wynosi 15zł + wpis.

Zachęcamy serdecznie wszystkie Panie do udziału w rozgrywkach Ligi Damskiej. Jest to bardzo dobry sposób na podnoszenie swoich umiejętności gry w squash’a, utrzymanie kondycji oraz okazja do spędzenia czasu w miłym gronie.

Lejdis Najt – podział na grupy

Poniżej przedstawiamy podział na grupy. Dziękujemy serdecznie za wszystkie zgłoszenia oraz życzymy udanej zabawy i sukcesów na kortach:

Grupy rozpoczynające rozgrywki o godzinie 16.00

1 Anna Knap

2 Katarzyna Piecha

3 Agnieszka Stankiewicz

4 Anna Wojno

5 Katarzyna Leja

.

6 Natalia Kulesza

7 Magda Dobek

8 Anna Widuch

9 Karolina Wolska

10 Patrycja Cieśla

11 Marta Moroń

.

Grupy rozpoczynające rozgrywki o godzinie 19.00

12 Izabela Rymanowska

13 Monika Firlej-Lichwa

14 Jagoda Zarówny

15 Edyta Abramska

16 Marta Szałacińska

.

17 Zuzanna Śliwowska

18 Barbara Migdał- Bobrowska

19 Anna Banaś

20 Patrycja Krauze

21 Anna Marek

.

22 Monika Litwin

23 Kamila Zyla

24 Kasia Orzeł

25 Anna Orchowska

26 Jolanta Burzyńska

.

27 Ida Lejawa

28 Monika Łopuszyńska

29 Marta Zawada

30 Małgorzata Szal

31 Ewa Tompalska

.

32 Magdalena Dziedzic

33 Olga Wysłocka

34 Barbara Krypczyk

35 Karolina Krawczyk

36 Moser Aleksandra

.

37 Marta Matusiak

38 Agnieszka Drobik

39 Zofia Jagoda

40 Olga Śliwa

41 Marzena Flisiuk

.

42 Dorota Bronowicka

43 Kamila Rakowska

44 Barbara Żelazna

45 Klaudia Orda

46 Julia Stankiewicz

47 Marianna Zbyryt

Lejdis Najt – czyli Dzień Kobiet 13 listopada 2011r.

Lejdis Najt – czyli Dzień Kobiet 13 listopada 2011r.

( niedziela od godziny 19.00 do wyczerpania sił )

Zapraszamy serdecznie nasze drogie Panie do wzięcia udziału w inauguracji Damskiej Ligi Squash’a – gramy na punkty ale przede wszystkim dobrze się bawimy.

Wśród atrakcji wieczoru :

– dobra zabawa w damskim gronie

– możliwość skorzystania z porad profesjonalnego trenera – Magdy Kamińskiej

– możliwość skorzystania z usług profesjonalnego masażysty – Aleksandry Dobrzańskiej

– lato w zimie czyli inauguracja sezonu w saunie damskiej

– losowanie nagród – m. in. lekcja z trenerem, masaż relaksacyjny

A WSZYSTKO TO ZUPEŁNIE BEZ ŻADNYCH PŁATNOŚCI

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie zgłoszeń do dnia 11.11.2011r. ( piątek ) na adres e-mail klub@squash.wroclaw.pl, pod numerem telefonu 71 72 79 240 lub na recepcji klubu.