Liga damska – IV tura 18.12.2011- wyniki

Czwarta tura rozgrywek Ligi Damskiej za nami. Kolejne rozgrywki w niedzielę 15 stycznia 2012, zapraszamy serdecznie i prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres liga_damska@squash.wroclaw.pl do piątku 13 stycznia 2012 do godziny 24.00. Zestawienie grup ligowych dostępne będzie w sobotę 14 stycznia 2012. Poniżej prezentujemy tabele z wynikami rozgrywek IV tury.

Wyniki IV tura, 18.12.2012

Liga Damska – IV tura 18.12.2011

Witamy Szanowne Panie.  Poniżej prezentujemy zestawienie grup ligowych na niedzielę 18.12.2011 :

GODZINA 17.00

GRUPA 3

  1. Patrycja Moczulska

  2. Aneta Ochman

  3. Małgorzata Szal

  4. Gizela Żądło

  5. Agnieszka Drobik

GRUPA 4

  1. Anna Banaś

  2. Basia Migdał-Bobrowska

  3. Anna Orchowska

  4. Marta Moroń

  5. Klaudia Orda

GODZINA 20.00

GRUPA1

  1. Jagoda Zarówny

  2. Edyta Abramska

  3. Olga Wysłocka

  4. Ania Widuch

  5. Zuza Śliwowska

  6. Magda Dobek

GRUPA 2

  1. Natalia Kulesza

  2. Ola Moser

  3. Anna Knap

  4. Karolina Krawczyk

  5. Dorota Bronowicka

Rezerwacje na rok 2012!

Szanowni Państwo,

W związku z nadchodzącym nowym rokiem kalendarzowym prosimy o informację, które z Państwa stałych rezerwacji mają zostać zachowane w roku 2012. Prosimy aby informacje te przekazywać jedynie drogą mailową na adres klub@squash.wroclaw.pl lub będąc osobiście w klubie.

Informujemy, że najpóźniej w dniu 29 grudnia 2011 roku zostanie otwarta możliwość rezerwacji na rok 2012. W związku z czym prosimy o jak najszybsze poinformowanie nas o chęci przeniesienia stałych rezerwacji . Stałe rezerwacje zgłoszone zbyt późno mogą nie zostać uwzględnione.

Jednocześnie informujemy, że zgłoszenia od osób, które do tej pory nie posiadały stałych rezerwacji zostaną uwzględnione tylko w przypadku gdy osoba wcześniej posiadająca stałą rezerwację w tym terminie nie wyrazi chęci jej przedłużenia.

Pozdrawiam

Harmonogram turnieju

[Aktualizacja godzina 16.30, 12.09.2011]

Wobec braku sprzeciwu dotyczącego rozegrania turnieju Kobiet w sobotę uprzejmie informujemy, że turniej Kobiet zostanie w całości rozegrany w sobotę.

Jednocześnie informujemy, że turnieje juniorskie będą rozpoczynały się w niedzielę w następujących godzinach:

Niedziela, godzina 10.00 – U13 i U17

Niedziela, godzina 11.00 – U15 i U11

Poniżej znajdziecie szacowane godziny rozpoczęcia wszystkich meczy pierwszej rundy turniejów Open i Kobiet. Prosimy wszystkich zawodników i zawodniczki o pojawienie się w klubie odpowiednio wcześniej.

Harmonogram meczy niedzielnych zostanie opublikowany z chwilą zamknięcia zapisów juniorów tj. w piątek.

OPEN:

Godzina 9.00

Grabowski – Michańków

Połeć – Szmak

Winiarczyk – Szymanowski

Samborski – Szubert

Wawszczyk – Krysicki

Atras – Pastuszka

Pyrsz – Maliński

Godzina 9.25

Świąder – Kosiński

Filipowski – Jankowski

Jaworski – Tronina

Brzeziński – Stępnik

Woda – Śmiałek

Karwowski – Szostek

Morawski – Smoleń

Godzina 9.50

Wojnarski – Wróbel

Zieliński – Sowa

Wolek – Migoń

Wyciślak – Łobos

Bosakowski – Breguła

Piasecki – Stachowski

Kozik – Kusy

Godzina 10.15

Matukiewicz – Gigoń

Pach – Juźwa

Krysicki T. – Staszkiewicz

Ciempka – Sławiński

Kaleta – Kotra

Oleksy – Nowisz

Teleńczuk – Dominiak

Godzina 10.40

Tannen – Czekaj

Makara – Bellinger

Maciantowicz – Hanaj

Banasiak – Pietras


KOBIET:

Godzina 12.00

Wolska – Borek

Gołębiowska – Szymaniak

Łukasik – Płachta

Ryczko – Rabiniak

Godzina 12.25

Scheibe – Kamińska

Wajman – Wachowska

Żabska – Buksa

Woziwodzka – Poliwoda

Godzina 12.50

Teinert – Brodka

Zarówna – Cerlich

Adamczak – Nowak

Drabinki turniejowe

[Aktualizacja godzina 11.00]

Ze względu na ilość zgłoszeń turnieje juniorskie U17 oraz U13 będą rozgrywane systemem każdy z każdy.

Poniżej prezentujemy wyniki losowania turniejów U15 oraz U11:

U15:

1 Bartosz Handschuh
2 Mateusz Żerko

3 Damian Roll
4 Adrianna Gacka

5 Majka Dudzińska
6 Tymoteusz Wysocki

7 Mikołaj Kurzawski
8 Oskar Borkowski

U11:

1 Kuba Woziwodzki
2 BYE

3 Pola Tronina
4 Kuba Śmigórski

5 Natalia Czekaj
6 Jakub Pytlowany

7 BYE
8 Marcel Teschner

9 Tytus Felbór
10 BYE

11 Aleksander Kozik
12 Patryk Zakrzewski

13 Martyna Bajan
14 Jakub Sobociński

15 BYE
16 Filip Woziwodzki

[Aktualizacja godzina 23.00]

INFORMACJA DOTYCZĄCA REZYGNACJI ZAWODNIKÓW

W związku z rezygnacją Tomasza Wawszczyka oraz Maćka Breguły do turnieju Open wchodzą z listy rezerwowej:

Kuba Zjawin

Tomasz Kabarowski

Poniżej prezentujemy wyniki losowania drabinki Kobiet :

1 Dominika Witkowska
2 bye





3 Natalia Wolska
4 Klaudia Borek




5 Agnieszka Gołębiowska
6 Kinga Szymaniak




7 Sylwia Łukasik
8 Justyna Płachta




9 Magdalena Ryczko
10 Anna Rabiniak




11 Aleksandra Scheibe
12 Magda Kamińska




13 Aleksandra Wajman
14 Aneta Wachowska




15 bye

16 Zuzanna Sobierajewicz




17 Ewa Buczkowska
18 bye





19 Anna Żabska
20 Gosia Buksa




21 Kasia Woziwodzka
22 Magdalena Poliwoda




23 bye

24 Natalia Ryfa




25 Kasia Teinert
26 Magdalena Brodka




27 Klaudyna Zarówna
28 Małgrzata Cerlich




29 Karolina Adamczak
30 Magdalena Nowak




31 bye

32 Anna Jurkun

oraz OPEN:

1 Nadav Tannen
2 Tomek Czekaj

3 Marcin Grabowski
4 Adam Michańków

5 Sławek Połeć
6 Krzysztof Szmak

7 Paweł Winiarczyk
8 Marek Szymanowski

9 Piotr Samborski
10 Jacek Szubert

11 Tomasz Wawszczyk
12 Jakub Krysicki

13 Mark Bellinger
14 Wojciech Makara

15 Tomasz Teleńczuk
16 Kamil Dominiak

17 Przemek Atras
18 Przemysław Pastuszka

19 Tomasz Pyrsz
20 Damian Maliński

21 Michał Świąder
22 Robert Kosiński

23 Dariusz Filipowski
24 Marek Jankowski

25 Jakub Jaworski
26 Wojciech Tronina

27 Stefan Brzeziński
28 Marcin Stępnik

29 Sebastian Woda
30 Maciej Śmiałek

31 Damian Hanaj
32 Maciek Maciantowicz

33 Marcin Karwowski
34 Michał Szostek

35 Filip Morawski
36 Artur Smoleń

37 Marek Wojnarski
38 Bartek Wróbel

39 Marcin Zieliński
40 Tiger Sowa

41 Szymon Wolek
42 Tomasz Migoń

43 Maciek Wyciślak
44 Mirek Łobos

45 Tomek Bosakowski
46 Maciej Breguła

47 Ryszard Piasecki
48 Łukasz Stachowski

49 Marcin Kozik
50 Cezary Kusy

51 Marek Matukiewicz
52 Grzegorz Gigoń

53 Piotr Pach
54 Łukasz Juzwa

55 Tomasz Krysicki
56 Wacław Staszkiewicz

57 Krzysiek Pietras
58 Tomek Banasiak

59 Adam Ciempka
60 Grzegorz Sławiński

61 Grzegorz Kaleta
62 Michał Kotra

63 Jarosław Oleksy
64 Wojtek Nowisz

Liga Damska – III tura 04.12.2011 – wyniki

Trzecia tura rozgrywek Ligi Damskiej za nami. Kolejne rozgrywki w niedzielę 18 grudnia, zapraszamy serdecznie i prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres liga_damska@squash.wroclaw.pl do piątku 16 grudnia do godziny 24.00. Zestawienie grup ligowych dostępne będzie w sobotę 17 grudnia. Poniżej prezentujemy tabele z wynikami rozgrywek III tury.

Wyniki III tura, 4.12.11

Liga Damska – III tura 04.12.2011

Witamy Szanowne Panie.  Poniżej prezentujemy zestawienie grup ligowych na niedzielę 04.12.2011 :

GODZINA 17.00

Grupa 3

  1. Paulina Szczepańska

  2. Agnieszka Drobik

  3. Marta Moroń

  4. Anna Orchowska

  5. Małgorzata Szal

  6. Karolina Krawczyk

Grupa 4

  1. Marta Cylkowska

  2. Klaudia Orda

  3. Anna Banaś

  4. Barbara Migdał-Bobrowska

  5. Patrycja Moczulska

  6. Barbara Żelazna

GODZINA 20.00

Grupa 1

  1. Anna Widuch

  2. Zuzanna Śliwowska

  3. Olga Wysłocka

  4. Magda Dobek

  5. Jagoda Zarówny

  6. Ola Moser

  7. Natalia Kulesza

Grupa 2

  1. Marianna Zbyryt

  2. Edyta Abramska

  3. Anna Knap

  4. Gizela Żądło

  5. Monika Łopuszyńska

  6. Barbara Krypczyk

  7. Renata Maślak