James Willstrop i Gregory Gaultier

Podczas finałowych rozgrywek Drużynowych Mistrzostw Polski mieliśmy okazję gościć w Krakowie czołowych zawodników światowego squash’a. Specjalnie dla Was postaraliśmy się o krótką rozmowę oraz autografy i pozdrowienia od James’a Willstrop’a (PSA nr1) oraz Gregory Gaultier’a (PSA nr3) dla wszystkich graczy Wrocław Squash Club. Tak więc pozdrawiamy :

jw1gg1

Wakacje cenowe

Wakacje to poza opalaniem i odpoczynkiem na świeżym powietrzu świetny czas na zabawę i budowanie kondycji. Aby Wam to ułatwić proponujemy granie w squash’a podczas letnich weekendów za jedyne 40zł. Można również korzystać z posiadanych zniżek. Zapraszamy serdecznie, jesień niestety kroczy do nas nieubłaganie 🙂

Nagrywanie meczy i treningów w HD

Rozszerzając ofertę naszego klubu chcielibyśmy zaoferować Wam możliwość nagrywania meczy i treningów w jakości HD. Może się to odbywać dzięki najnowszej szerokokątnej kamerze HD HERO2 firmy GoPro.

hd hero2

Ten niepozorny sprzęt oferuje nagrywanie obrazu w jakości 1080p przy kącie widzenia 170 stopni. Daje to możliwość uchwycenia praktycznie całego kortu z kamery umieszczonej na blasze lub tuż powyżej linii autu na tylnej ścianie. Oznacza to, że widać 95% kortu z jednego ujęcia.

Do potrzeb dokładnej analizy techniki gry można zastosować tryb nagrywania podwójnej lub poczwórnej ilości klatek tj. 60 lub 120 klatek na sekundę. W tych trybach widać wszystkie szczegóły niezbędne do oceny gry.

W związku z powyższym od 1 lipca wszystkie osoby chcące nagrać w HD swoje poczynania na korcie mogą dokonać tego u nas w klubie z wykorzystaniem powyższego sprzętu. Zachęcamy gorąco do korzystania z tego ciekawego rozwiązania gdyż umożliwia ono szybszy rozwój umiejętności gry, doskonałą analizę swojej techniki oraz zapewnia wesołą zabawę podczas oglądania swoich zmagań z nagranych meczy.

Kamerę można wypożyczać wraz z dodatkowym osprzętem (możliwość nagrań z kortu za pomocą uchwytów , ze statywem poza kortem) za jedyne 5 zł za 30 minut. Nagrania przenosimy na nośniki pamięci klientów (np. pendrive)

Zapraszamy serdecznie do korzystania z tej ciekawej oferty