Międzyuczelniana Liga Squash'a – organizacja

Poniżej przedstawiamy informacje dotyczące organizacji rozgrywek Międzyuczelnianej Ligi Squash’a we Wrocław Squash Club na sezon 2012/2013 :

– w rozgrywkach mogą brać udział wszystkie osoby  posiadające status studenta oraz doktoranta

– zgłoszenia na kolejne rozgrywki prosimy wysyłać na adres mls@squash.wroclaw.pl do poniedziałku poprzedzającego rozgrywki do godziny 24.00

– podział na grupy rozgrywkowe zostanie opublikowany na stronie klubu we wtorki poprzedzając rozgrywki

– nowi gracze mogą przystępować do MLS w dowolnym czasie przestrzegając jedynie terminów na dokonywanie zgłoszeń na konkretne tury rozgrywek

– w przypadku gdy data rozgrywania meczy w konkretnej grupie będzie kolidowała z obowiązkami na uczelni zawodnik może przystąpić do rozgrywek z grupą w innym terminie     ( do wyboru w środy lub czwartki )

– odpłatność za rozgrywki ligowe wynosi 15zł, można korzystać z oferowanych w klubie zniżek

– dla osób biorących udział w meczach ligowych po raz pierwszy – rozgrywki GRATIS

Na podstawie wyników uzyskanych w trakcie inauguracyjnych rozgrywek ligowych zawodnicy w kolejnej II turze zostaną już podzieleni na grupy zgodnie ze stopniem zaawansowania i umiejętności aby poziom rozgrywanych w danej grupie meczy był stosunkowo wyrównany i mógł przynosić graczom podobną satysfakcję i mieć zbliżony poziom trudności. Podział grup na kolejną II turę rozgrywek przedstawiony zostanie po zakończeniu zapisów.

Od drugiej tury MLS poczynając, zawodnicy będę gromadzili punkty mające na celu wyłonienie zwycięzcy rozgrywek indywidualnych oraz zwycięzcę – Uczelnię której reprezentujący ją zawodnicy zgromadzą największą liczbę punktów uczelnianych.  Podział punktów indywidualnych oraz uczelnianych przedstawia się następująco :

Punktacja Indywidualna MLS

Punktacja Uczelnina MLS

Zapraszamy serdecznie studentów Wrocławskich uczelni do wzięcia udziału w rozgrywkach MLS we Wrocław Squash Club. Rozdanie nagród już w czerwcu:-)

Liga damska – I tura 21.10.2012 – wyniki

Pierwsza  tura rozgrywek Ligi Damskiej w sezonie 2012/2013 za nami. Kolejne rozgrywki w niedzielę 4 listopada 2012, zapraszamy serdecznie i prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres liga_damska@squash.wroclaw.pl do piątku 2 listopada 2012 do godziny 24.00. Zestawienie grup ligowych dostępne będzie w sobotę 3 listopada  2012. Poniżej prezentujemy tabele z wynikami rozgrywek I tury.

WYNIKI – I KOLEJKA 21.10.2012

Światowy Dzień Squash'a – 20.10.2012 = 30zł/kort

20 października 2012r. jest Światowym Dniem Squash’a. Organizacje squash’owe chcą dzięki temu zwrócić uwagę na tą dyscyplinę sportu jako kolejną konkurencję igrzysk olimpijskich. My również chcemy aby był to dzień squash’a a nawet weekend :-). Dlatego też w sobotę 20 października oraz w niedzielę 21 października zapraszamy Was na korty za których rezerwację do zapłaty będzie jedynie 30zł. Squash na olimpiadę, squash’yści do Wrocław Squash Club. Zapraszamy gorąco.

Wyniki turnieju klubowego kat. B z 13.10.2012

Dziękujemy serdecznie wszystkim zawodnikom za udział w turnieju oraz zapraszamy na kolejne zawody rozgrywane w naszym klubie. Podczas zmagań turniejowych obserwowaliśmy bardzo dużo ciekawych i zaciętych meczy z aż 18 rywalizacjami cztero- lub pięciosetowymi. Gratulujemy zwycięzcom turnieju oraz  Sebastianowi Kępie do którego uśmiechną się los podczas losowania jednej z nagród dodatkowych którą była rakieta Oliver Blizz Z6. Poniżej przedstawiamy listę z wynikami, drabinkę turniejową oraz skróconą relację fotograficzną z przebiegu rozgrywek. Ponadto zapraszamy na kolejny turniej który odbędzie się 1 grudnia 2012r.

1. Marcin Grabowski

2. Adam Ciempka

3. Przemek Borowski

4. Szymon Szczęsny

5. Jacek Bobra

6. Marek Uszpulewicz

7. Sebastian Kępa

8. Tomek Teleńczuk

9. Marek Rybczyński

10. Tomek Wróbel

11. Daniel Majkut

12. Jagoda Zarówny

13. Tomek Kabarowski

14. Radek Skubis

15. Łukasz Żarczyński

16. Joanna Skałacka

.

Drabinka turniej klubowy kat. B 13 października 2012

123456789101112131415