Grupy 7 i 8 – start 24.05.2013 (piątek) godzina 20

Grupy 1 i 2 – start 03.06.2013 (poniedziałek) godzina 20

Grupy 3 i 4 – start 04.06.2013 (wtorek) godzina 20

Grupy 5 i 6 – start 06.06.2013 (czwartek) godzina 20

Grupy 7 i 8 – start 07.06.2013 (piątek) godzina 20

Grupy 1 i 2 – start 17.06.2013 (poniedziałek) godzina 20

Grupy 3 i 4 – start 18.06.2013 (wtorek) godzina 20

Grupy 5 i 6 – start 20.06.2013 (czwartek) godzina 20

Grupy 7 i 8 – start 21.06.2013 (piątek) godzina 20

Turniej Ligowy kończący Ligę Open w sezonie 2012/2013 odbędzie się w sobotę 29.06.2013.

Będzie to okazja do zmierzenia się z najlepszymi a także do integrowania się zawodników wszystkich grup i rozdania nagród za sezon 2012/2013.

Pozdrawiam

Andrzej Borkowski

Świąteczne godziny pracy klubu

Uprzejmie informujemy iż dnia :

– 24 grudnia 2012r. ( poniedziałek ) klub będzie czynny od godziny 7.00 do 15.00

– 25 grudnia 2012r. ( wtorek ) klub będzie nieczynny

– 26 grudnia 2012r. ( środa ) klub będzie czynny od godziny 16.00 do 24.00

Zapraszamy serdecznie do świątecznych zmagań z nadwagą 🙂

RELACJA z Jabra Squash Cup

Już drugi turniej kategorii A rozgrywany w naszym klubie przeszedł do historii.

W dniach 15-16 grudnia odbył się JABRA SQUASH CUP. Do rozgrywek zgłosiło się 63 mężczyzn oraz 15 kobiet.

Na początku dziękujemy serdecznie wszystkim zawodniczkom i zawodnikom za udział w turnieju jak i  tworzeniu jego niepowtarzalnej atmosfery oraz gratulujemy wyników. Podziękowania również dla wszystkich naszych gości i kibiców za gorący doping.

Turniej damski został w całości rozegrany w sobotę. W pierwszej rundzie rozgrywek zanosiło się na małą sensację gdyż zacięty pięciosetowy pojedynek stoczyły Zarówna- Cielecka. Dziewczyny na zmianę wygrywały kolejne sety, jednak w decydującym Klaudyna oddała przeciwniczce jedynie 5 punktów i wygrała całe spotkanie 3:2 (-9,11,-6,12,5). Pozostałe mecze I rundy nie przyniosły zaskoczenia. Druga runda to dwa dość ciekawe spotkania: Ryfa- Zarówna (8,8, -9,3) oraz Teinert- Buczkowska (8,-5,6,1). W półfinałach również bez niespodzianek, Kamińska wygrała z Ryfą (4,2,5), a Krzywicka z Teinert (4,8,1). Finał należał do Magdy Kamińskiej, która w 3 setach bez większych problemów pokonała Krzywicką (9,9,6).

1d2d3d

Do turnieju open zgłosiło się 63 graczy. W pierwszej rundzie oglądaliśmy zacięty, ponad godzinny pojedynek Marcin Bartolewski- Tomasz Migoń. Marcin przegrał dwa pierwsze sety, jednak kolejne trzy dały mu zwycięstwo 3:2 (-10,-11,3,8,7). Ciekawy mecz rozegrali również Zjawin i Wawszczyk, w czterech setach zwyciężył Zjawin (3,-10,9,8).

II runda przyniosła już więcej zaciętych meczy. 5-cio setowe spotkania stoczyli: Kaleta- Zeeshan Khan (9,8,-9,-6,13) oraz Wasilewski- Jankowski (-8,8,-14,5,7). Ciekawe mecze rozegrali również: Terlecki- Pietras (-9,9,3,8), Kotra- Krzyżaniak (13,7,-11,7), Grabowski- Marszał (9,9,-10,2), Jaworski- Woda (-12,5,6,6).

Ostatnimi spotkaniami odbywającymi się w sobotę były mecze III rundy, a co za tym idzie 1/8 finału. W tej fazie turnieju obserwowaliśmy tylko jeden pięciosetowy pojedynek pomiędzy Wasilewskim i Terleckim (-8,5,-9,7,6).

W sobotni wieczór, po zakończonych zmaganiach, tradycyjnie już w naszym klubie zarządziliśmy czas na relaks. Kto był ten wie, reszta niech żałuje że z nami nie została 😉

Niedzielne rozgrywki rozpoczęły się o godzinie 10. We wszystkich ćwierćfinałach widać było walkę jednak wyniki nie przyniosły zaskoczenia: Kama Khan- Wasilewski (9,6,4), Atras- Wojnarski (-7,7,4,8), Kalee Khan- Maciantowicz (6,-8,4,3), Nowisz- Kozik (14,1,8).

Pierwszy półfinał to zdecydowana dominacja i wygrana Nowisza nad Kalee Khanem (14,1,8), drugi natomiast to pojedynek pomiędzy Kamą Khanem a Atrasem. W pięciu setach ostatecznie zwyciężył Kama Khan.

Pierwszy set finału, wygrany przez Nowisza do 5, zaostrzył apetyt na zacięty i długi pojedynek. Jednak kolejne 3 sety zdecydowanie należały do Kamy Khana, który z uśmiechem na twarzy wygrał je do 4,7,7. Tym samym Kama Khan został zwycięzcą JABRA SQUASH CUP.

1m2m3m

Chcieliśmy podziękować również wszystkim sponsorom turnieju, w szczególności firmie Jabra, która była naszym sponsorem tytularnym oraz ufundowała wiele nagród. Podziękowania również dla firmy Freeway (dystrybutor kamer GoPro, wykorzystanych w relacji video, którą udostępnimy niebawem) oraz dla pozostałych: Biuro podróży Karlik i Carnauba- fundatorzy nagród głównych, AADrinks, Eden, Karakal.

Do zobaczenia za rok!

poniżej przedstawiamy drabinki turniejowe :

DAMSKĄ

OPEN

oraz adresy pod którymi znajdziecie obszerne relacje fotograficzne a przebiegu turnieju :

Liga damska – V tura 16.12.2012 – wyniki

Piąta tura rozgrywek Ligi Damskiej w sezonie 2012/2013 za nami. Była to ostatnia kolejka spotkań w roku 2012r. Kolejne rozgrywki w niedzielę 6 stycznia 2013r., zapraszamy serdecznie i prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres liga_damska@squash.wroclaw.pl do piątku 4 stycznia 2013r.  do godziny 24.00. Zestawienie grup ligowych dostępne będzie w sobotę 5 stycznia 2013r.. Poniżej prezentujemy tabele z wynikami rozgrywek V tury.

WYNIKI – V KOLEJKA 16.12.2012

harmonogram meczy – niedziela 16 grudnia 2012r.

Na wstępie podziękowania dla wszystkich zawodników biorących udział w sobotnich rozgrywkach. Natomiast poniżej przedstawiamy harmonogram meczy na niedzielę :