Narodowy Dzień Sportu

Już 3 października 2015 r. odbędzie się trzecia edycja Narodowego Dnia Sportu. Tego dnia  każdy z Was będzie miał dostęp do nieodpłatnych, specjalnie przygotowanych treningów w różnych dyscyplinach sportowych. Wybrane szkolenia poprowadzą wybitni polscy sportowcy i olimpijczycy. Projekt skierowany jest zarówno do uprawiających już sport rekreacyjnie, jak i do tych osób, które dopiero co rozpoczynają swoją sportową przygodę.

Poprzez Narodowy Dzień Sportu, Fundacja Zwalcz Nudę wraz z partnerami chciałaby:

1. Pokazać Państwu jak szeroka jest sportowa oferta Polski;
2. Dać możliwość spróbowania nieodpłatnie nowych sportów każdemu, kto będzie chciał wziąć udział w imprezie;
3. Zorganizować treningi z najlepszymi polskimi sportowcami dla amatorów.

Wrocław Squash Club jako jeden z partnerów akcji również ma dla Was ciekawą ofertę. W sobotę 3 października w godzinach 10:00,11:00,12:00,13:00 oraz 14:00, będziecie mogli za darmo,  pod opieką trenera, zmierzyć swoje siły na korcie. Jest to wspaniała okazja do tego, by poznać od podstaw grę w squasha lub udoskonalić swoje dotychczasowe umiejętności. Już dziś wejdź na stronę www.ezapisynds.pl i zapisz się na wybrane godziny. Ilość miejsc ograniczona.

Serdecznie Zapraszamy!

emotionheader

Tydzień Ruchu we Wrocławiu!

Po raz siódmy ogólnoeuropejska kampania Move Week 2015 „poruszy” Wrocław! Dosłownie! Tydzień Ruchu to wyjątkowa okazja, żeby za darmo spróbować nowych form ruchu i znaleźć odpowiednią dla siebie dyscyplinę.

Ideą imprezy jest zachęcanie wrocławian do aktywności ruchowej, promowanie zdrowego stylu życia oraz prezentacja sportowej oferty wrocławskich firm i instytucji. Tydzień Ruchu skierowany jest do wszystkich mieszkańców, bez względu na wiek i poziom sprawności fizycznej – nastolatków, osób dorosłych, seniorów, kobiet w ciąży, osób niepełnosprawnych oraz rodzin z dziećmi.

Nie wiesz na co się zdecydować? Wpadnij do Nas! Być może to jest właśnie sport dla Ciebie!  Już 25 września 2015r, w godzinach 17.00, 18.00 oraz 19.00 będziesz mógł za darmo spróbować swoich sił na korcie pod okiem trenera! Aby zapisać się na wybrane godziny, wystarczy wejść na stronę wcrs.wroclaw.pl, sprawdzić „Kalendarz” a następnie kliknąć „Zapisz się” przy wybranych zajęciach. Ilość miejsc ograniczona.

Zapraszamy! 😉

dobre

Wyniki Turnieju – Zakończenie Ligi Wakacyjnej 2015

Mimo, iż  spotkanie nie liczyło bardzo wielu osób, my zawsze mamy na to sposób, aby nasi sportowcy choć w mniejszym gronie, od zaciętej walki zmęczone mieli dłonie. Emocjonujące pojedynki rozgrywane były w szybkim czasie, profesjonalnie, zawodowo jak w ,,Ekstraklasie”. Przez cały wieczór serwowane były smaczne przekąski i zimne napoje 😉 , a wszystkim Nam dopisywały wyśmienite nastroje.

A oto nasi wygrani, którzy pucharami i wytrawnym winkiem byli nagradzani:

I miejsce – Grzegorz Górka

 

II miejsce – Aleksander Pietrzak

 

III miejsce – Krzysztof Chodorowski

Dziękujemy wszystkim za obecność i wspaniałe, sportowe widowisko. A my przypominamy, że kolejny Turniej Urodzinowy Klubu już blisko 😉

GOPR5006GOPR5008GOPR5009GOPR5018GOPR5021GOPR5024GOPR5027GOPR5043GOPR5051GOPR5053GOPR5055GOPR5069

Piątki ze Squashfitem!

Szanowni Klienci, już od września 2015r. zajęcia Squashfit będą odbywały się również w piątki o godzinie 20.00 . Pierwszy termin, na który już dziś można się zapisać to 11 wrzesień 2015r.

Chcesz być fit?  Zapisz się na Squashfit!

Serdecznie Zapraszamy 🙂

action-gimnastyka-pokazuje-materiał-wektor-rysunek_34-57064