Rakieta Prince Pro Warrior 600 już w sprzedaży!

Tylko u nas! Nowa rakieta do squasha Prince Pro Warrior 600 sygnowana nazwiskiem Ramy’ego Ashour’a (nr 1 w rankingu Professional Squash Association). Rewelacyjna rama o znakomitej stabilności, wykonana w 100% z grafitu. Zastosowanie technologii Textreme (pozycja 2/10) podnosi wydajność i redukuje odkształcenia skrętne w krytycznych strefach nawet o 25%. Rozwiązanie to przekłada się również na zwiększenie sweet spotu, podniesienie mocy i dokładność odbicia.

  • Materiał: 100% grafit Textreme
  • Waga: 129 g (bez naciągu)
  • Balans: 35,3 cm (bez naciągu)
  • Powierzchnia główki: 480 cm2
  • Układ strun: 16 x 17
  • W zestawie pokrowiec (torba)
  • Naciąg fabryczny

prince.1

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO TESTOWANIA ORAZ DO ZAKUPU !

Harmonogram meczy – III kolejka PLS 06.02.2016r.

Poniżej przedstawiamy harmonogram meczy trzeciej kolejki Polskiej Ligi Squash’a rozgrywanej 6 lutego 2016r. we Wrocław Squash Club.

Rozgrywki rozpoczynamy o godzinie 13.00

Kolejność rakiet jest następująca:

Rozgrywki męskie: 4, 1, 2, 3

Harmonogram meczy :

Godz. 13.00 Hasta la Vista
Jupitersport
Godz. 13.25 Hasta la Vista 2
Wrocław Squash Club Team
Godz. 13.50 Squash Club Wałbrzych
Squashstacja
Godz. 14.15 Hasta la Vista
Redeco Wrocław
Godz. 14.40 Squashstacja
Hasta la Vista 2
Godz. 15.00 Squash Club Wałbrzych
Redeco Wrocław 2
Godz. 15.25 Hasta la Vista
Wrocław Squash Club Team
Godz. 15.50 Redeco Wrocław
Squashstacja
Godz. 16.15 Squash Club Wałbrzych
Jupitersport
Godz. 16.40 Redeco Wrocław
Hasta la Vista 2
Godz. 17.00 Jupitersport
Wrocław Squash Club Team
Godz. 17.25 Redeco Wrocław 2
Hasta la Vista 2
Godz. 17.50 Squash Club Wałbrzych
Wrocław Squash Club Team
Godz. 18.15 Redeco Wrocław 2
Squashstacja

Polska Liga Squash’a – III kolejka 6.02.2016

Jest nam niezmiernie miło, że to właśnie nam przypadła okazja organizacji męskich rozgrywek w III kolejce Polskiej Ligi Squash’a 2015/2016 regionu dolnośląskiego. Mecze rozpoczną się 6 lutego ( sobota ) 2016 roku o godz. 13.00 we Wrocław Squash Club.

Dla wszystkich uczestników opłata wpisowa GRATIS.

Poniżej przedstawiamy ustalony przez PFS harmonogram meczy :

1 Squash Club Wałbrzych (1)
Redeco Wrocław 2 (8)
2 Hasta la Vista (2)
Jupitersport (7)
3 Redeco Wrocław (3)
Squashstacja (6)
4 Hasta la Vista 2 (4)
Wrocław Squash Club Team (5)
5 Squash Club Wałbrzych (1)
Jupitersport (7)
6 Redeco Wrocław 2 (8)
Squashstacja (6)
7 Hasta la Vista (2)
Wrocław Squash Club Team (5)
8 Redeco Wrocław (3)
Hasta la Vista 2 (4)
9 Squash Club Wałbrzych (1)
Squashstacja (6)
10 Jupitersport (7)
Wrocław Squash Club Team (5)
11 Redeco Wrocław 2 (8)
Hasta la Vista 2 (4)
12 Hasta la Vista (2)
Redeco Wrocław (3)
13 Squash Club Wałbrzych (1)
Wrocław Squash Club Team (5)
14 Squashstacja (6)
Hasta la Vista 2 (

Prezentujemy również skład osobowy zespołu „Wrocław Squash Club Team”:

  • Grzegorz Górka
  • Tomasz Morka
  • Bartosz Kazimierczak
  • Andrzej Borkowski
  • Sylwester Jędrysiak
  • Tomasz Wróbel
  • Tomasz Teleńczuk

Wszystkim drużynom życzymy powodzenia i zapraszamy Was do wspólnego kibicowania!

Liga Open sezon wiosenno-letni 2016

Poniżej przypominamy regulamin rozgrywek ligowych, punktację oraz przedstawiamy terminarz spotkań na okres wiosenno-letnim 2016r.

REGULAMIN LIGI OPEN

PUNKTACJA LIGI OPEN

Terminy Rozgrywek Ligi Open

Luty 2016

Kolejka I – zgłoszenia do 13.02.2016 (Sobota)

Grupy 1 i 2 – start 15.02.2016 (poniedziałek) godzina 20.00

Grupy 3 i 4 – start 16.02.2016 (wtorek) godzina 20.00

Grupy 5 i 6 – start 18.02.2016 (czwartek) godzina 20.00

Grupy 7 i 8 – start 19.02.2016 (piątek) godzina 20.00

Marzec 2016

Kolejka II – zgłoszenia do 27.02.2015 (Sobota)

Grupy 1 i 2 – start 29.02.2016 (poniedziałek) godzina 20.00

Grupy 3 i 4 – start 01.03.2016 (wtorek) godzina 20.00

Grupy 5 i 6 – start 03.03.2016 (czwartek) godzina 20.00

Grupy 7 i 8 – start 04.03.2016 (piątek) godzina 20.00

Kolejka III – zgłoszenia do 12.03.2016 (Sobota)

Grupy 1 i 2 – start 14.03.2016 (poniedziałek) godzina 20.00

Grupy 3 i 4 – start 15.03.2016 (wtorek) godzina 20.00

Grupy 5 i 6 – start 17.03.2016 (czwartek) godzina 20.00

Grupy 7 i 8 – start 18.03.2016 (piątek) godzina 20.00

Kwiecień 2016

Kolejka IV – zgłoszenia do 02.04.2016 (Sobota)

Grupy 1 i 2 – start 04.04.2016 (poniedziałek) godzina 20.00

Grupy 3 i 4 – start 05.04.2016 (wtorek) godzina 20.00

Grupy 5 i 6 – start 07.04.2016 (czwartek) godzina 20.00

Grupy 7 i 8 – start 08.04.2016 (piątek) godzina 20.00

Kolejka V – zgłoszenia do 16.04.2016 (Sobota)

Grupy 1 i 2 – start 18.04.2016 (poniedziałek) godzina 20.00

Grupy 3 i 4 – start 19.04.2016 (wtorek) godzina 20.00

Grupy 5 i 6 – start 21.04.2016 (czwartek) godzina 20.00

Grupy 7 i 8 – start 22.04.2016 (piątek) godzina 20.00

Maj 2016

Kolejka VI – zgłoszenia do 07.04.2016 (Sobota)

Grupy 1 i 2 – start 09.05.2016 (poniedziałek) godzina 20.00

Grupy 3 i 4 – start 10.05.2016 (wtorek) godzina 20.00

Grupy 5 i 6 – start 12.05.2016 (czwartek) godzina 20.00

Grupy 7 i 8 – start 13.05.2016 (piątek) godzina 20.00

Kolejka VII – zgłoszenia do 14.05.2016 (Sobota)

Grupy 1 i 2 – start 16.05.2016 (poniedziałek) godzina 20.00

Grupy 3 i 4 – start 17.05.2016 (wtorek) godzina 20.00

Grupy 5 i 6 – start 19.05.2016 (czwartek) godzina 20.00

Grupy 7 i 8 – start 20.05.2016 (piątek) godzina 20.00

Czerwiec 2016

Kolejka VIII – zgłoszenia do 28.05.2015 (Sobota)

Grupy 1 i 2 – start 30.05.2016 (poniedziałek) godzina 20.00

Grupy 3 i 4 – start 31.05.2016 (wtorek) godzina 20.00

Grupy 5 i 6 – start 02.06.2016 (czwartek) godzina 20.00

Grupy 7 i 8 – start 03.06.2016 (piątek) godzina 20.00

Kolejka IX – zgłoszenia do 11.06.2016 (Sobota)

Grupy 1 i 2 – start 13.06.2016 (poniedziałek) godzina 20.00

Grupy 3 i 4 – start 14.06.2016 (wtorek) godzina 20.00

Grupy 5 i 6 – start 16.06.2016 (czwartek) godzina 20.00

Grupy 7 i 8 – start 17.06.2016 (piątek) godzina 20.00

Turniej zakończeniowy – czerwiec 2016.