Konkurs Wielkanocny z Exit19.pl

Obiecaliśmy, że już niebawem ruszymy z kolejną niespodzianką dla Was i tym samym dotrzymujemy słowa!

Przyjdźcie do Wrocław Squash Club w drugi dzień Świąt Wielkanocnych zagrajcie i wygrywajcie! Wszyscy gracze którzy zostawią podpisany paragon na recepcji wezmą udział w losowaniu nagrody jaką jest Voucher do escape room EXIT19.pl. Losowanie zwycięzcy już 29 marca 2016r.

Exit Room to przeniesienie gier przygodowych typu „escape the room” (ucieczka z pokoju) do świata rzeczywistego. Przeznaczona jest dla grup składających się z 2-6 osób, a celem postawionym przed uczestnikami jest wydostanie się przed upływem określonego czasu z pokoju, w którym zostali zamknięci.

Gra wymaga sprytu, logicznego myślenia i współpracy – tylko dzięki temu możliwe będzie rozwiązanie wszystkich zagadek i wyjście z pokoju. Voucher do Exit19.pl o wartości 99zł to niebanalny prezent na urodziny, wieczór kawalerski czy panieński lub po prostu fajnie spędzony czas ze znajomymi.

Połącz przyjemne z pożytecznym – graj i wygrywaj!

voucher


Godziny pracy klubu oraz harmonogram zajęć w okresie świątecznym

Poniżej przedstawiamy godziny otwarcia klubu w okresie świątecznym:

26 marzec 2016r (sobota) – od godz. 7.00 – 00.00

27 marzec 2016r (niedziela) – klub nieczynny

28 marzec 2016r (poniedziałek) – od godz. 16.00 – 00.00 (cennik niedzielny)

Informujemy również o harmonogramie zajęć w okresie świątecznym:

Zdrowy Kręgosłup oraz Pilates – 25 marzec 2016r (piątek) oraz 28 marzec 2016r (poniedziałek) – zajęcia nie odbywają się;

Squashfit oraz Program Juniorski – 28 marzec 2016r (poniedziałek) – zajęcia nie odbywają się;

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary i nadziei. Serdecznych spotkań w gronie rodziny, dużo pozytywnego myślenia oraz wielu sukcesów sportowych.

Życzy ekipa Wrocław Squash Club

easter eggs

Wyniki konkursu "Energetyzujący tydzień z Rockstar'em"

W dniu 21.03.2016r odbyło się losowanie kuponów konkursowych ,,Energetyzujący tydzień z Rockstar’em”. Konkurs został zorganizowany przez Wrocław Squash Club, a warunkiem uczestnictwa był jedynie zakup napoju Rockstar. Klienci uczestniczący w zabawie wrzucali  paragon zakupu do specjalnie przygotowanej urny, z której dziś wyłoniliśmy czterech wygranych:

1. Dawid Florczak

2. Michał Binda

3. Łukasz Lisowski

4. Paweł Stachowiak

Zwycięzcy mogą zrealizować swoją nagrodę – nieodpłatną rezerwację kortu w dowolnie wybrany piątek lub niedzielę kwietnia 2016r.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Zachęcamy do śledzenia na bieżąco naszej strony internetowej, bo już wkrótce ruszamy z kolejną niespodzianką 😉

337816e2-b622-4578-92cb-5e804587636a

Konkurs! Energetyzujący tydzień z Rockstar'em!

Kup napój energetyczny Rockstar i wygrywaj nagrody! Wrocław Squash Club zaprasza Was na kolejny konkurs! Tym razem ofertę kierujemy do wszystkich aktywnych osób, którzy nieustannie poszukują nowych bodźców i energii do intensywnego życia :-).

Organizacja konkursu:

  • Konkurs trwa od 14.03.2016 do 20.03.2016.

  • Nagrodami w konkursie są 4 dwuosobowe zaproszenia na godzinną grę w squasha wraz z wypożyczeniem sprzętu.

  • Wygrane zaproszenie można zrealizować w dowolnie wybrany piątek lub niedzielę kwietnia 2016r.

  • W konkursie bierze udział każda osoba która kupi napój Rockstar i zostawi podpisany paragon wraz z numerem telefonu na recepcji klubu.

  • W dniu 21.03.2016 roku odbędzie się losowanie. O wygranej poinformujemy Państwa telefonicznie, a wyniki losowania opublikujemy na stronie www.squash.wroclaw.pl.

Każdy kolejny zakupiony Rockstar to większa szansa na wygraną!

Zapraszamy do udziału w zabawie 🙂

rockstar