BODY CHIEF – Dla Was 10% rabatu!

Catering Dietetyczny – BODY CHIEF przygotował promocję specjalnie dla naszych klientów! Od dnia dzisiejszego zamówienia na hasło – WSC można już składać bezpośrednio na stronie internetowej www.bodychief.pl.

Co zyskujecie?

Rabat 10% na swoje pierwsze dowolnie wybrane zamówienie, który zostanie uwzględniony po wpisaniu hasła w pole „Hasło rabatowe”. System automatycznie obniży wartość zamówienia. Nie trzeba już wysyłać do nas zamówień drogą mailową. Od teraz jest szybciej i łatwiej 🙂 .

97c171cf52eb4a0cf7c41539402d88d4,640,0,0,0

Zapraszamy do skorzystania z oferty 🙂

Program Super-Karta.pl

Szanowni Klienci, miło nam poinformować, że dołączyliśmy do programu Super-Karta.pl. Co to oznacza? 🙂 Od chwili nabycia karty każdy z Was może skorzystać z rabatu w wysokości 10zł na produkty lub usługi w naszym Klubie w dni powszednie! Do każdej rezerwacji w weekendy rakiety GRATIS! Dzięki Super-Karcie.pl korzystacie wielokrotnie i zawsze płacicie mniej. A co najważniejsze oszczędzacie od razu.

Szczegóły w recepcji klubu oraz pod linkiem: www.Super-Karta.pl .

Zapraszamy do skorzystania z oferty 🙂

SUPERKARTA FACEBOOK 01

6 szczytów – bieg górski w Masywie Śnieżnika (23-24.09.2017r)

Zapraszamy wszystkich do udziału w tegorocznym biegu po najwyższym pasmie górskim we wschodnich Sudetach. Mowa tutaj o malowniczym, przepełnionym niezwykłymi krajobrazami Masywie Śnieżnika. Jego punktem zwornikowym jest centralnie usytuowany Śnieżnik (1425 m n.p.m.), od którego odchodzi siedem obszernych, spłaszczonych ramion, oddzielonych wyraźnie zarysowanymi, głębokimi dolinami erozyjnymi. Oprócz Śnieżnika biegacze będą musieli zmierzyć się z Czarną Górą (1205 m n.p.m.), Średniakiem (1210 m n.p.m.), Małym Śnieżnikiem (1337 m n.p.m.), Jaworową Kopą (1183 m n.p.m.) oraz Trójmorskim Wierchem (1145 m n.p.m). Suma przewyższeń powyżej 3.000 metrów przy 35-kilometrowej trasie! Gorąco polecamy 🙂

Szczegóły oraz zapisy : http://www.6szczytow.pl/

Uwaga! Już niedługo we Wrocław Squash do wygrania 3 zestawy startowe na dystans 17 km oraz 2 zestawy startowe na dystans 35 km. Więcej informacji niebawem!

2016_Masyw_Śnieżnika,_Sudety

Turniej Zakończenia Ligi Open 2016/2017 – WYNIKI

W pięknym stylu pożegnaliśmy końcówkę mroźnej zimy oraz spotkań w  Lidze Open 2016/2017. Przez cały wieczór towarzyszyły nam sportowe emocje, przyjazna atmosfera oraz duża dawka dobrego humoru 🙂 . Dziękujemy Wam za przybycie oraz gratulujemy osiągniętych wyników podczas rozgrywek turniejowych oraz spotkań Ligi Open.

Dziękujemy również sponsorom nagród:

AQUAPARK WROCŁAW – baseny rekreacyjne, basen sportowy, klub fitness oraz sauny;

ERAKIETY – sklep internetowy , który oferuje oryginalny sprzęt do sportów rakietowych;

EXIT19 – najlepszy „Escape room”we Wrocławiu;

TOGO SUSHI – Restauracja Sushi – różnorodne zestawy rybnych przekąsek i nie tylko;

Natomiast firmie BODY CHIEF zawdzięczamy smaczne i zdrowe poczęstunki, które dodawały energii naszym graczom podczas intensywnych rozgrywek.

 

Przejdźmy zatem do wyników. Oto zwycięzcy piątkowego wieczoru:

1 Grzegorz Górka

2. Tomasz Teleńczuk

3. Krzysztof Menżyk

 

A już 13 marca ruszamy z II kolejką w Lidze Open Sezon Wiosna – Lato 2017! Serdecznie zapraszamy do zapisów 🙂

1 2 34 5 68 9 1011 12 13