Ranking Ligi Wakacyjnej 2017 – końcowy

Publikujemy Ranking po VIII ostatniej kolejce Ligi Wakacyjnej 2017.  RANKING

Zmagania Ligi Wakacyjnej 2017 dobiegły końca. Walka o końcowe pozycje w rankingu trwały do ostatnich minut 🙂 rozgrywek. W związku z bardzo wyrównanym poziomem spotkań było niesłychanie „ciasno” w okolicach podium gdzie o zajęciu 3,4 i 5 miejsca decydowała różnica jednego punktu.

Dziękujemy Wam serdecznie za udział w rozgrywkach i gratulujemy osiągniętych wyników. Na miejscu pierwszym uplasował się Krzysztof Chodorowski, na miejscu drugim Dawid Florczak i na miejscu trzecim Piotr Musik.

Już wkrótce impreza zakończeniowa na którą już teraz gorąco zapraszamy.

Liga Wakacyjna 2017 – VIII kolejka ostatnia – wyniki

Publikujemy wyniki VIII ostatniej kolejki Ligi Wakacyjnej 2017. WYNIKI

Ostatnie mecze decydujące o końcowym wyniku w rankingu okazały się niezwykle wyrównane i szansa na zajęcie miejsca na podium rozstrzygała się do samego końca rozgrywek. 21 meczy do 3 setów, przy obliczaniu wyników w 7 przypadkach liczymy sety i aż w 5 liczymy punkty 🙂 to najlepszy obraz poziomu rywalizacji.

Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom, gratulujemy osiągniętych wyników  i już wkrótce zapraszamy na imprezę z okazji zakończenia rozgrywek Ligi Wakacyjnej 2017.

50-ka Jacka Kowalewskiego – TURNIEJ B+ ( sponsorzy i partnerzy )

Najbardziej wyczekiwane przez nas Squash’owe wydarzenie tego roku zbliża się wielkimi krokami! Mowa o 50-tych urodzinach JACKA KOWALEWSKIEGO!

Solenizant serdecznie zaprasza na turniej kat. B+ oraz imprezę urodzinową z tej okazji!

turniej OPEN i DAMSKI – 23 wrzesień 2017r., godz. 11.00 ( sobota )

turniej JUNIORSKI – 22 września 2017r., godz. 18.00 ( piątek )

Po wszystkie szczegóły dotyczące wydarzenia zapraszamy TUTAJ.

Mamy przyjemność poinformować iż Sponsorami nagród są firmy :

logo.

Logo_Kaufland.svg

.

Mamy przyjemność poinformować iż Sponsorami upominków są firmy :

BODY CHIEF – smaczny i zdrowy catering dietetyczny

ERAKIETY – sklep internetowy , który oferuje oryginalny sprzęt do sportów rakietowych;

EXIT19 – najlepszy „Escape room”we Wrocławiu;

TOGO SUSHI – Restauracja Sushi – różnorodne zestawy rybnych przekąsek i nie tylko;

OGÓLNOPOLSKA SIEĆ KIN – bilety do kina na najnowsze hity filmowe tego roku.

Zakończenie VIII turnusu letnich półkolonii dla dzieci – 2017

W zeszły piątek zakończyliśmy ostatni już turnus letnich półkolonii dla dzieci organizowany przez Wrocław Squash Club, Park Rozrywki Rodzinnej „Bobolandia” oraz ściankę wspinaczkową „Fpinka”. Dobra zabawa i mnóstwo atrakcji sprawiły, że dzieci nie chciały się z nami rozstawać… Nic straconego – mamy nadzieję, że powrócicie do nas za rok. 🙂

Serdecznie dziękujemy wszystkim małym sportowcom za udział w tegorocznych półkoloniach. 🙂

Liga Wakacyjna 2017 – VII kolejka – wyniki

Publikujemy wyniki VII kolejki Ligi Wakacyjnej 2017. WYNIKI

Końcówka rozgrywek Ligi Wakacyjnej nadal emocjonująca i bardzo wyrównana. Piętnaście meczy do 3 setów, przy obliczaniu wyników w 13 przypadkach liczymy sety i w 2 liczymy punkty :-).

W przyszłym tygodniu ostatnia kolejka meczy i ostatnia szansa aby spróbować sił w rozgrywkach wakacyjnych, złapać nagrody i upominki oraz wziąć udział w zakończeniu ligi.
zapraszamy serdecznie

DARMOWY TYGODNIOWY KURS NAUKI GRY W SQUASHA DLA POCZĄTKUJĄCYCH

W dniach 14.08 – 20.08.2017r. odbędzie się w naszym klubie DARMOWY KURS NAUKI GRY W SQUASHA Z TRENEREM – DLA POCZĄTKUJĄCYCH. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z tym sportem to coś specjalnie dla Ciebie! 🙂

Cykl lekcji z trenerem odbywać się będzie codziennie o godzinie 7:00, 8:00, 9:00, 15:00, 16:00 i 17:00. Każdy chętny może przyjść codziennie na wybraną przez siebie godzinę. Wymagana jest jedynie wcześniejsza rezerwacja miejsca na kursie pod numerem telefonu 71 72 79 240.