Zakończenie zimowych półkolonii dla dzieci 2018

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w pracy z dziećmi i młodzieżą, w tym roku również jak w ubiegłych latach, wspólnie z parkiem rozrywki „Bobolandia” oraz ścianką wspinaczkową „Fpinka”, przygotowaliśmy dla Państwa dzieci mnóstwo wspaniałych atrakcji, które umiliły czas spędzony podczas półkolonii. Tym razem gościliśmy aż 80-cioro zadowolonych dzieci. ( potwierdzone opiniami uczestników 🙂 ) Państwa pociechy miały okazję uczestniczyć w wielu ciekawych zajęciach takich jak: nauka sztuki walki „Taekwondo”, nauka akrobatyki powietrznej na szarfach, nauka gry w squasha, nauka wspinaczki na profesjonalnej ścianie wspinaczkowej oraz w wielu innych atrakcjach.  Nie zabrakło również czasu na chwilę relaksu w Grocie Solnej i wyprawę do Hydropolis. 🙂 Po raz kolejny dziękujemy Państwu za zaufanie i zainteresowanie naszą ofertą, a wszystkim uczestnikom Półkolonii za miło spędzony czas. Do zobaczenia! 😉

 

 

 

Liga Open Wiosna – Lato 2018

Po krótkiej przerwie ferii zimowych znowu wracamy! Pora rozpocząć spotkania w sezonie wiosenno-letnim! 😉

Zapraszamy serdecznie do zapisów na Ligę Open sezon Wiosna – Lato 2018, którą rozpoczynamy już 12 lutego 2018 roku. Poniżej przypominamy regulamin rozgrywek ligowych, punktację oraz przedstawiamy terminarz spotkań.

Partnerem i sponsorem rozgrywek Ligi Open 2018 jest sieć sklepów KAUFLAND, dzięki któremu w każdy dzień rozgrywek ligowych do wygrania będzie kupon o wartości 50 zł do wykorzystania na dowolne zakupy w sklepie.

Logo_Kaufland.svg

 

REGULAMIN LIGI OPEN

PUNKTACJA LIGI OPEN

Terminy Rozgrywek Ligi Open

Luty 2018

Kolejka I – zgłoszenia do 10.02.2018 (Sobota)

Grupy 1 i 2 – start 12.02.2018 (poniedziałek) godzina 20.00

Grupy 3 i 4 – start 13.02.2018 (wtorek) godzina 20.00

Grupy 5 i 6 – start 15.02.2018 (czwartek) godzina 20.00

Grupy 7 i 8 – start 16.02.2018 (piątek) godzina 20.00

Kolejka II – zgłoszenia do 24.02.2018 (Sobota)

Grupy 1 i 2 – start 26.02.2018 (poniedziałek) godzina 20.00

Grupy 3 i 4 – start 27.02.2018 (wtorek) godzina 20.00

Grupy 5 i 6 – start 1.03.2018 (czwartek) godzina 20.00

Grupy 7 i 8 – start 2.03.2018 (piątek) godzina 20.00

Marzec 2018

Kolejka III – zgłoszenia do 10.03.2018 (Sobota)

Grupy 1 i 2 – start 12.03.2018 (poniedziałek) godzina 20.00

Grupy 3 i 4 – start 13.03.2018 (wtorek) godzina 20.00

Grupy 5 i 6 – start 15.03.2018 (czwartek) godzina 20.00

Grupy 7 i 8 – start 16.03.2018 (piątek) godzina 20.00

Kolejka IV – zgłoszenia do 24.03.2018 (Sobota)

Grupy 1 i 2 – start 26.03.2018 (poniedziałek) godzina 20.00

Grupy 3 i 4 – start 27.03.2018 (wtorek) godzina 20.00

Grupy 5 i 6 – start 29.03.2018 (czwartek) godzina 20.00

Grupy 7 i 8 – start 30.03.2018 (piątek) godzina 20.00

Kwiecień 2018

Kolejka V – zgłoszenia do 7.04.2018 (Sobota)

Grupy 1 i 2 – start 9.04.2018 (poniedziałek) godzina 20.00

Grupy 3 i 4 – start 10.04.2018 (wtorek) godzina 20.00

Grupy 5 i 6 – start 12.04.2018 (czwartek) godzina 20.00

Grupy 7 i 8 – start 13.04.2018 (piątek) godzina 20.00

Kolejka VI – zgłoszenia do 21.04.2018 (Sobota)

Grupy 1 i 2 – start 23.04.2018 (poniedziałek) godzina 20.00

Grupy 3 i 4 – start 24.04.2018 (wtorek) godzina 20.00

Grupy 5 i 6 – start 26.04.2018 (czwartek) godzina 20.00

Grupy 7 i 8 – start 27.04.2018 (piątek) godzina 20.00

Maj 2018

Kolejka VII – zgłoszenia do 5.05.2018 (Sobota)

Grupy 1 i 2 – start 7.05.2018 (poniedziałek) godzina 20.00

Grupy 3 i 4 – start 8.05.2018 (wtorek) godzina 20.00

Grupy 5 i 6 – start 10.05.2018 (czwartek) godzina 20.00

Grupy 7 i 8 – start 11.05.2018 (piątek) godzina 20.00

Kolejka VIII – zgłoszenia do 19.05.2018 (Sobota)

Grupy 1 i 2 – start 21.05.2018 (poniedziałek) godzina 20.00

Grupy 3 i 4 – start 22.05.2018 (wtorek) godzina 20.00

Grupy 5 i 6 – start 24.05.2018 (czwartek) godzina 20.00

Grupy 7 i 8 – start 25.05.2018 (piątek) godzina 20.00

Czerwiec 2018

Kolejka IX – zgłoszenia do 02.06.2018 (Sobota)

Grupy 1 i 2 – start 4.06.2018 (poniedziałek) godzina 20.00

Grupy 3 i 4 – start 5.06.2018 (wtorek) godzina 20.00

Grupy 5 i 6 – start 7.06.2018 (czwartek) godzina 20.00

Grupy 7 i 8 – start 8.06.2018 (piątek) godzina 20.00

Kolejka X – zgłoszenia do 16.06.2018 (Sobota)

Grupy 1 i 2 – start 18.06.2018 (poniedziałek) godzina 20.00

Grupy 3 i 4 – start 19.06.2018 (wtorek) godzina 20.00

Grupy 5 i 6 – start 21.06.2018 (czwartek) godzina 20.00

Grupy 7 i 8 – start 22.06.2018 (piątek) godzina 20.00

 

Turniej zakończeniowy – czerwiec 2018.

 

Turniej zakończenia Ligi Open sezon jesień-zima 2017/2018

Zakończyliśmy już spotkania Ligi Open w sezonie Jesień – Zima 2017/2018 i z tej okazji chcielibyśmy zaprosić Was na Klubowy Turniej Zakończeniowy oraz wręczenie nagród i upominków dla uczestników. Tradycyjnie po Turnieju zapraszamy na smaczny poczęstunek oraz zimne napoje. 😉

 

Szczegóły organizacyjne:

Start02.02.2018r (piątek) , godz. 19.00

Koszt 45zł/os. 

 

Sponsorzy nagród:

KAUFLAND – sieć sklepów oferująca artykuły spożywcze oraz produkty codziennego użytku;

ERAKIETY – sklep internetowy , który oferuje oryginalny sprzęt do sportów rakietowych;

EXIT19 – najlepszy „Escape room”we Wrocławiu;

TOGO SUSHI – Restauracja Sushi – różnorodne zestawy rybnych przekąsek i nie tylko;

BODY CHIEF – wysokiej jakości catering dietetyczny;

 

Zgłoszenia można wysyłać na adres: liga_open@squash.wroclaw.pl do czwartku 1 lutego do godziny 24:00. Zapraszamy! 😉

aera

 

Lista zgłoszeń :

  1. Krzysztof Chodorowski
  2. Darek Matuła
  3. Dawid Florczak
  4. Grzegorz Górka
  5. Krzysztof Menżyk
  6. Krzysztof Gołębiewski
  7. Łukasz Reczkowski
  8. Darek Łach
  9. Rafał Bąkowski
  10. Grzegorz Kokot
  11. Artur Strączek
  12. Łukasz Żarczyński
  13. Sławomir Gora

Liga Open sezon jesień-zima 2017/2018 – WYNIKI

Drodzy klubowicze!
Zakończyliśmy spotkania IX kolejki Ligi Open Jesień – Zima 2017/2018 i tym samym poznaliśmy zwycięzców rozgrywek.

I miejsce – Grzegorz Górka

II miejsce Krzysztof Chodorowski

III miejsce – Krzysztof Menżyk

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy oraz dziękujemy za udział w spotkaniach ligowych. 🙂

Pragniemy również tradycyjnie zaprosić Was na Klubowy Turniej Zakończeniowy, który odbędzie się w piątek 02.02.2018r. o godzinie 19.00. Więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ

Pozdrawiamy i zapraszamy do zabawy🙂

podium

Wyniki turnieju kat. A 19-21.01.2018

W imieniu całego naszego zespołu Wrocław Squash Club, dziękujemy wszystkim zawodnikom za przybycie i ogromną dawkę sportowych emocji podczas trwania całego Turnieju. 🙂

Wyniki:

kategoria OPEN:

I miejsce – Faizan Khan

II miejsce – Przemysław Atras

III miejsce – Mateusz Kotra

 

kategoria DAMSKA:

I miejsce – Magda Kamińska

II miejsce – Kinga Szymaniak

III miejsce – Dominika Witkowska 

 

Wszystkim zawodnikom gratulujemy osiągniętych wyników oraz zapraszamy na kolejne turnieje organizowane w naszym klubie! 😉

 

Wyniki i drabinka kategorii OPEN

Wyniki i drabinka kategorii DAMSKIEJ

Galeria ze zdjęciami z turnieju 🙂

 

Podziękowania dla SPONSORÓW:

Logo_Kaufland.svg

BODY CHIEF – smaczny i zdrowy catering dietetyczny;

BORN ON BOARD – wysokiej jakości gogle narciarskie i snowboardowe z pełnym ubezpieczeniem;

Dziękujemy również Pani Justynie Pilichowskiej – uczestniczce szóstej edycji programu MasterChef Polska – za przygotowanie pysznych i zdrowych posiłków dla zawodników. 🙂

body chief logoPrzechwytywanie

 

 

 

 

Turniej PFS kategorii A – 19-21.01.2018 – czyli smacznie i zdrowo :-)

Drodzy zawodnicy :-), rywalizacja na kortach oczywiście najważniejsza… ale nie samym squashem człowiek żyje.

Aby zadbać o zbilansowaną i lekką dietę w trakcie turnieju, specjalnie dla wszystkich zawodników przygotowaliśmy smaczne i zdrowe smoothie od firmy cateringowej BODY CHIEF, oraz do wykorzystania po turnieju rabat 10% na pierwsze zamówienie dowolnej diety.

Przechwytywanie2

Ale to nie wszystko… 🙂

Finalistka szóstej edycji programu MasterChef Polska – Justyna Pilichowska – przygotuje specjalne menu dla zawodników:
.
Sobota:
Krem z pieczonej papryki i pomidorów
Roladka z piersi indyka zapiekana z suszonymi pomidorami i mozzarellą podana z puree z selera oraz polana sosem szpinakowym
.
Niedziela:
Krem porowy z gruszką
Pieczony dorsz z nutką mięty podany z ryżem z migdałami oraz gotowanym brokułem
.
Resized_20180118_103450_6448Życzymy smacznego!

Turniej PFS kategorii A – 19-21.01.2018 – harmonogram meczy + drabinki

Przedstawiamy wyniki losowania drabinek turnieju seniorskiego kategorii A rozgrywanego w dniach 19-21 stycznia 2018r. we Wrocław Squash Club.

DRABINKA OPEN

DRABINKA DAMSKA

Zapraszamy również do zapoznania się z harmonogramem meczy.

HARMONOGRAM MECZY

Wszystkim zawodnikom życzymy powodzenia i udanych występów na kortach!

koniczynka11

 

 

Polska Liga Squasha – 2 runda – 13.01.2018

W najbliższą sobotę 13 stycznia 2018r. w naszym klubie odbywać się będą rozgrywki zespołowe Pierwszej Dywizji Regionu Dolnośląskiego Polskiej Ligi Squasha w sezonie 2017/2018. W zmaganiach 2 Rundy udział biorą następujące drużyny:
.
Damskie:
Hasta la Vista 1
Squash Club Wałbrzych
Super Truskawki
.
Męskie:
Cereal Killers
Exize Polish Lody GiftMaker Panda Ramen Squashwil Hasta La Vista
Hasta La Vista Team ZG
Poranne Ptaki
Powstali z Popiołu
Squash Club Wałbrzych
Wrocław Squash Club
Wyjazdowe Warzywa
Żak Wrocław Squash

Kolejność rakiet wylosowana przez PFS jest następująca:

Rozgrywki męskie: 4, 2, 1, 3

Rozgrywki damskie: 1, 3, 2

Koszt udziału wynosi 40 zł za każdy mecz drużynowy dla zespołów męskich oraz 30 zł za każdy mecz drużynowy dla zespołów damskich niezależnie od liczby biorących udział zawodników/zawodniczek.
.
Zespoły rozgrywają swoje mecze w sobotę 13 stycznia w godzinach od 10.00 do 17.00.
Poniżej przedstawiamy szczegółowy harmonogram rozgrywek :
.
harmo
.
Zapraszamy serdecznie zawodników oraz kibiców! 🙂
Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników i życzymy sukcesów
na kortach Wrocław Squash Club
 .
polska-federacja-squasha-znak-i-napis-czerwone-cmyk-300dpi-.1314361403