Nowe zajęcia fitness we Wrocław Squash Club!

Specjalnie dla naszych Klientów wprowadzamy nowe, rozbudowane zajęcia Fitness! Oferta skierowana jest dla wszystkich osób, które chcą wzmocnić kręgosłup, poprawić swoją sprawność fizyczną, spalić tkankę tłuszczową oraz pragną aktywnie spędzić czas. Ćwiczenia prowadzone będą pod czujnym okiem fizjoterapeuty.

Szczegóły oferty:

  • ZDROWY KRĘGOSŁUP – poniedziałek i piątek o godz. 17.00

Są to zajęcia przeznaczone dla osób prowadzących siedzący tryb życia lub pracy i miewających problemy z kręgosłupem i plecami. Ich celem jest wzmocnienie mięśni mających wpływ na prawidłową postawę ciała – ćwiczone są mięśnie pleców oraz mięśnie wzdłuż kręgosłupa, ale także mięśnie ud, pośladków i brzucha. Dużo jest ćwiczeń rozciągających i prostujących przygarbione ramiona i plecy.

  • PILATES – poniedziałek i piątek o godz. 18.00

Trening wzmacniająco-kształtujący oraz ćwiczenia relaksująco-rozciągające z wykorzystaniem dużych piłek, którego istotą jest praca nad wszystkimi partiami ciała. Trening ukierunkowany jest na poprawę elastyczności, siły, równowagi i świadomości ciała. Ćwiczenia Pilates są niezwykle efektywne, w bezpieczny sposób angażują głębokie mięśnie tułowia, odpowiedzialne za utrzymanie prawidłowej postawy ciała i wzmocnienie kręgosłupa. Trening Pilates przeznaczony jest dla każdego, bez względu na wiek i kondycję fizyczną.

  • FAT BURNING – poniedziałek i piątek o godz. 19.00

Ćwiczenia „spalające tłuszcz“. Trening o wzrastającej intensywności (bez skoków, wymachów, energicznych ruchów, mogących prowadzić do przeciążeń). W ćwiczeniach zwracamy uwagę na kształtowanie takich partii mięśniowych jak: brzuch, uda, pośladki. Główny akcent stawiany jest na poprawienie wydolności organizmu, jak i spalenie tkanki tłuszczowej w miejscach, gdzie jest ona najczęściej magazynowana.

Cennik:

Pierwsze zajęcia:                              9zł

Kolejne zajęcia:                              15zł

Dla posiadaczy kart:

BENEFIT MULTIRPORT

FITWRO                                           0zł

FITFLEX I OKSYSTEM

Zgłoszenia można dokonywać mailowo na adres klub@squash.wroclaw.pl, pod klubowym nr tel. 71 72 79 240 oraz na recepcji klubu. Zapisz się już dziś i rozpocznij swoją przygodę ze sportem!

630x350_L_2045 (1)

Pierwsze zajęcia już 14 grudnia 2015r !

ZAPRASZAMY 🙂


Pierwsze zajęcia 9 zł
Dla posiadaczy kart
BENEFIT MULTISPORT
FITWRO
FITFLEX i OKSYSTEM
0 zł
Kolejne zajęcia 15 zł
Dla posiadaczy kart
BENEFIT MULTISPORT
FITWRO

FITFLEX i OKSYSTEM